Fart. Przewozy. Lewicki B.

Przewóz osób pod adres POLSKA - NIEMCY - POLSKA

Przewozy autokarowe
ul. Prężyńska 26, 48-200 Prudnik opolskie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota 10:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fart. Przewozy. Lewicki B.

Informacje

O nas
Firma w branży turystycznej funkcjonuje od 1996 roku. Ponad 20 lat doświadczenia znacznie rzutuje na jakość świadczonych usług. Wysoki standard naszych usług potwierdza grono stałych klientów, którzy regularnie podróżują z nami. Nasi kierowcy posiadają niezbędne kwalifikacje do przewozu osób i pracują u nas od wielu lat.
Opis działalności
Firma przewozowa Fart zlokalizowana jest w Prudniku w województwie opolskim. Przedsiębiorstwo prowadzi Bogusław Lewicki. Specjalizujemy się w świadczeniu usług przewozowych.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi międzynarodowego przewozu osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie osób.
Podstawową działalnością są przewozy pasażerskie POLSKA-NIEMCY, NIEMCY-POLSKA z adresu pod adres/od drzwi do drzwi. Jeździmy wyłącznie w dzień.

Świadczymy usługi przewozowe (Polska-Niemcy) we wtorki i piątki wcześnie rano, a z Niemiec do Polski przewozy odbywają się we środy i soboty wcześnie rano.

Do skorzystania z naszych usług przewozu osób zapraszamy pasażerów z województw: OPOLSKIEGO, ŚLĄSKIEGO, DOLNOŚLĄSKIEGO oraz części ŁÓDZKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO, LUBUSKIEGO.

Gwarantujemy Państwu możliwie krótki czas przejazdu. Dokładamy wszelkich starań, aby pasażerowie czuli się komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie.

Posiadamy Licencje i Certyfikaty niezbędne do wykonywania usług w zakresie przewozu osób.

Nie ciągniemy przyczep. Odbiór i dowóz pasażerów z adresu pod adres. Możliwość zabrania większej ilości bagażu. Oferujemy rabaty dla grup.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i przedsiębiorców.
Marki i specjalizacje
Przewóz osób POLSKA-NIEMCY-POLSKA
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, brzeski, Bytom, Chorzów, gliwicki, głubczycki, Katowice, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, opolski, raciborski, strzelecki, Wrocław, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń