Fart Przewozy Lewicki B

Transport Polska-Niemcy

Przewozy autokarowe
ul. Prężyńska 26, 48-200 Prudnik opolskie
(2 opinie) napisz opinię
Fart Przewozy Lewicki B

Informacje

Opis działalności
Firma przewozowa Fart Przewozy Lewicki B zapewnia transport osób do Niemiec. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Prudniku, w województwie opolskim.
Produkty i usługi
Firma powstała w celu zapewnianie Klientom najlepszych usług transportowych. Organizuje przewozy osób do Niemiec busem i autokarami. Jest to popularny kierunek wyjazdów pracowniczych oraz turystycznych. To daleka trasa, dlatego firma zadbała o wygodę podróżujących. Zainwestowano w nowoczesne środki transportu – busy, które wyposażone są w wygodne fotele, klimatyzację oraz spora przestrzeń bagażową. Są regularnie serwisowane. Oferta to też wynajem samochodów.

Kierowcy busów to osoby doświadczone, które przejechały już wiele tysięcy kilometrów. Znają trasy jak własną kieszeń. Wybierają bezpieczne drogi, ale też takie, które sprawnie doprowadzą do celu.

Firma wykonuje też przewozy międzynarodowe na zlecenie. Przewozi zorganizowane grupy osób oraz Klientów indywidualnych. Dowozi każdego pod skazany adres.

Przedsiębiorstwo zapewnia profesjonalne usługi, przystępne ceny oraz komfort podróży.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, olecki, Opole, opolski, prudnicki, wrocławski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
Nikodem
Odebrali mnie spod domu i zawieźli pod same drzwi domu w Niemczech. To się nazywa profesjonalna obsługa!
S
Sylwia
Polecam, mają wygodne busy, można zabrać ze sobą sporo bagażu. Trasa przebiega dość szybko i relaksująco, bo mają komfortowe fotele! Super firma.