Kuliszewski Serwis ogumienia wulkanizacja Ryszard Kuliszewski

Twój ekspert od opon

Artykuły gumowe
ul. Prężyńska 36, 48-200 Prudnik opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kuliszewski Serwis ogumienia wulkanizacja Ryszard Kuliszewski

Informacje

Opis działalności
Kuliszewski to profesjonalny serwis ogumienia prowadzony przez Ryszarda Kuliszewskiego. Znajdujący się w Prudnki serwis działa już od 1947 roku. Nie tylko naprawia, ale także sprzedaje ogumienie do samochodów oraz pojazdów rolniczych czy maszyn budowlanych. Klientom zapewnia fachową realizację powierzonych prac, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Odpowiednio dobrane opony wpływają na bezpieczeństwo jazdy, jednak nawet najlepsze jakościowo ogumienie czasami ulega awarii. Przebite, przetarte czy zniszczone przez upływ czasu, nie są już w stanie zapewnić nam odpowiedniej przyczepności. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu. Firma Kuliszewski z Prudnika od lat trudni się naprawą opon w samochodach osobowych i ciężarowych, a także maszynach budowlanych i rolniczych.

Fachowo pomaga również w naprawie dętek oraz naprawie i konserwacji taśmociągów przy maszynach. Świadczy takie usługi serwisowe, jak między innymi:
- wyważanie kół,
- wymiana opon,
- montaż opon,
- pompowanie kół azotem,
- naprawa opon na zimno i na gorąco.

Serwisując opony rolnicze, pomaga w montażu i przykręcaniu kół, uzupełnianiu uszkodzeń i ubytków gumy zarówno na boku opon, jak i w bieżniku czy pogłębianiu bieżnika. W ramach serwisu opon ciężarowych oferuje między innymi: wyważanie granulatem, prostowanie felg aluminiowych i stalowych czy odbudowę bieżnika w oponach wyhamowanych.

W ramach swojej działalności świadczy też usługi związane z programowaniem, serwisem oraz montażem czujników TPMS.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, śląskie, dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe