Kasprzycki Transport i Spedycja Jarosław Kasprzycki

Transport towarów i spedycja

Transport międzynarodowy
48-231 Skrzypiec 106 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kasprzycki Transport i Spedycja Jarosław Kasprzycki

Informacje

Opis działalności
Firma Kasprzycki zajmuje się świadczeniem usług z zakresu transportu i spedycji już od 2005 roku. Siedziba działalności znajduje się w Skrzypcu na terenie województwa opolskiego. Założycielem jest Jarosław Kasprzycki, który zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Kasprzycki działa prężnie już od ponad półtorej dekady. Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi z zakresu transportu międzynarodowego i spedycji. Firma zajmuje się przewozem towarów zamrożonych oraz towarów ciężkich i masowych. Oferta zawiera między innymi:

- transport cysternowy,
- transport odpadów,
- transport samochodowy,
- transport materiałów sypkich,
- transport materiałów budowlanych.

Istnieje również możliwość przewozu piasku, kruszyw i innych materiałów, a także inwentarza żywego. Firma posiada specjalistów w dziedzinie mechaniki samochodowej. Dokonują oni przeglądów okresowych pojazdów, naprawiają układy hamulcowe, wymieniają olej, serwisują klimatyzację i silniki. Firma dysponuje dobrze wyposażonymi pojazdami o pojemności do 3,5 tony. Kierowcy samochodów dokładają wszelkich starań, aby transportowany towar dojechał bezpiecznie i zgodnie z terminem w ustalone miejsce. Przedsiębiorstwo gwarantuje profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęca się również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kętrzyński, nyski, opolski, prudnicki, raciborski, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń