Usługi Remontowo - Budowlane Marcin Kłosowski

Rzetelne usługi solidnego budownictwa

Wykańczanie wnętrz
48-231 Skrzypiec 21 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
696 702 069
Adres korespondencyjny
48-231 Skrzypiec 21 opolskie

Informacje

Opis działalności
Firma, której właścicielem jest Marcin Kłosowski, ma swoją siedzibę w miejscowości Skrzypiec, na terenie województwa opolskiego. Na rynku działamy już jakiś czas nieustannie się rozwijając. Ciągle poszerzamy naszą ofertę by świadczyć usługi budowlane na najwyższym poziomie.
Produkty i usługi
Świadczymy szeroko pojęte usługi budowlane. Nabywane doświadczenie pozwala nam na polepszanie obecnej oferty i poszerzanie jej, by móc trafić do jak najszerszego grona Klientów. Cechuje nas rzetelność, przestrzeganie terminów i skrupulatne podejście do sprawy.

Wśród naszych usług mogą Państwo znaleźć:
- remonty domów
- prace wykończeniowe
- prace remontowe
- docieplanie budynków
- roboty ogólnobudowlane
- remonty mieszkań
- wykańczanie wnętrz

Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowane osoby, które nie od dziś wykonują swój zawód. Są przy tym bardzo szczegółowi i dbają o dobro Klienta, konsultując z nim każdy szczegół dotyczący jego inwestycji. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny i wysoką jakość świadczonych usług.

Przez czas istnienia w branży analizujemy rynek, by móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i nieustannie aktualizujemy naszą ofertę. Prace zawsze będą wykonane na czas uprzednio ustalony w konsultacji z Klientem. Służymy fachowym doradztwem i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu, jak i zachęcamy do odwiedzenia placówki w Skrzypcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń