Pamas Piotr Matyszok Sp. z o.o. Producent Salami

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
Szkolna 9, 47-110 Kolonowskie opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(77) 404 87 70
Adres korespondencyjny
Szkolna 9, 47-110 Kolonowskie opolskie

Informacje

Opis działalności
Pamas Producent salami...poznaj smak jakości. Zakład Przetwórstwa Mięsnego PAMAS to firma rodzinna, zajmująca się 0d 2007 roku wytwarzaniem szlachetnej wędliny – SALAMI DŁUGO DOJRZEWAJĄCEGO.
Produkty i usługi
Zakład Przetwórstwa Mięsnego PAMAS to firma rodzinna, zajmująca się 0d 2007 roku wytwarzaniem szlachetnej wędliny – SALAMI DŁUGO DOJRZEWAJĄCEGO.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, które połączone z nowoczesną technologią, doborem wysokiej jakości surowców i dbałością o wyrób finalny daje konsumentom możliwość zapoznania się z produktami, które swoją oryginalnością, walorami smakowymi i wysokim standardem trafiają nawet w najbardziej wybredne gusta klientów.

Wieloletnia praktyka, wysoce wykwalifikowana kadra oraz nadzór specjalistów o międzynarodowym, kilkudziesięcioletnim doświadczeniu zapewniają jakość orazbezpieczeństwo produkowanych wyrobów na najwyższym światowym poziomie. które spełniają standardy kontroli jakości HACCP.

Nasza droga do sukcesu to własne receptury, dobre przyprawy, wysokie kwalifikacje pracowników i ich osobiste zaangażowanie oraz szybkie reakcje na zmiany smaków i gustów klientów. Dzięki temu nasze wyroby znalazły uznanie odbiorców o najbardziej wyszukanych smakach w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do współpracy!
Oferujemy elastyczne warunki realizacji zamówień.
Marki i specjalizacje
SALAMI LUX Z INDYKA

SALAMI TRADYCYJNE

SALAMI BUMERANG

SALAMI BRĄZOWE WYBOROWE

SALAMI PAMAS LUKSUSOWE

SALAMI EDEL

KINDZIUK PAMAS

CHORIZO TAPAS

Zapraszamy do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń