Hotel Leśny

Wypoczynek w komfortowych warunkach

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Opolska 40, 47-100 Strzelce Opolskie opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(77) 462 15 55
Hotel Leśny

Informacje

Opis działalności
Hotel Leśny znajduje się w Strzelcach Opolskich, w województwie opolskim. Działalność istnieje od 1982 roku. Oferujemy naszym Klientom noclegi w nowocześnie urządzonych pokojach. Zapewniamy wypoczynek w komfortowych warunkach.
Produkty i usługi
Hotelarstwem zajmujemy się od niemal czterdziestu lat. Przez tak wiele lat praktyki zawodowej zgromadziliśmy cenne doświadczenie oraz wiedzę branżową. Jest to dla nas solidny fundament, na którym sukcesywnie budujemy sukces firmy, oferując Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Oferta:
- pokoje gościnne,
- apartamenty,
- sala bankietowa,
- usługi gastronomiczne.

Dysponujemy wieloma pokojami gościnnymi, które są idealnie przystosowane do wypoczynku. Bardzo dbamy o czystość oraz odpowiednie wyposażenie miejsc noclegowych. W każdym z nich znajdują się liczne udogodnienia. Wśród nich wyróżniamy między innymi telewizor, telefon, czy możliwość połączenia z Internetem.
Ponadto w naszym hotelu znajdują się dwa apartamenty. W nichpanuje jeszcze wyższy standard niż w pokojach gościnnych. Tutaj nasi goście mogą cieszyć się dużą przestrzenią do wypoczynku na wyłączność. W apartamentach znajdują się wszystkie udogodnienia, jakie wyróżniliśmy w pokojach. Dodatkowo umieściliśmy w nich lodówki.

W cenę pokoju wliczone jest smaczne i pożywne śniadanie. Serwujemy je, dostosowując się do Państwa wymagań oraz pory rozpoczęcia dnia.

Ponadto dysponujemy salą bankietową, w której można zorganizować imprezy okolicznościowe nawet na 110 osób.

Zapraszamy do skorzystania z usług Hotelu Leśnego, który znajduje się w Strzelcach Opolskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń