In-Plus Biuro rachunkowe Zdzisława Kolibaba

Ubezpieczenia dla firm i osób fizycznych

Pośrednicy ubezpieczeniowi
pl. Targowy 19, 47-100 Strzelce Opolskie opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
In-Plus Biuro rachunkowe Zdzisława Kolibaba

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy In-Plus znajduje się w Strzelcach Opolskich. Biuro działa od 2007 roku i zajmuje się pośrednictwem ubezpieczeniowym.
Produkty i usługi
Od początku działalności In-Plus zajmuje się ubezpieczaniem osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Agenci ubezpieczeniowi na miejscu w biurze albo u klientów udzielają fachowych wyjaśnień, porównują oferty różnych ubezpieczalni, wybierając najkorzystniejsze i pomagają uzyskać środki z ubezpieczenia, w sytuacji, gdy jest to możliwe. Przykładem sprzedawanych przez In-Plus polis są ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC na samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe oraz autokary.

Ponadto firma In-Plus oferuje:
-ubezpieczenia na życie,
-ubezpieczenia turystyczne,
-ubezpieczenia majątkowe.

Ubezpieczenia turystyczne przeznaczone są dla osób planujących wakacje w Polsce i w innych państwach, zarówno latem, jak i zimą. W ramach nich zapewniane jest m.in. leczenie za granicą. Z kolei ubezpieczenia majątkowe obejmują domy, mieszkania i inne ruchomości oraz nieruchomości.

Więcej informacji dotyczących biura In-Plus znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń