PremioGroup.pl – wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów osobowych, busów i przyczep

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Zakładowa 11, 47-100 Strzelce Opolskie opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PremioGroup.pl – wypożyczalnia samochodów
ul. Zakładowa 11, 47-100 Strzelce Opolskie opolskie
NIP
7561714982
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
796389773
PremioGroup.pl – wypożyczalnia samochodów

Informacje

Opis działalności firmy PremioGroup.pl – wypożyczalnia samochodów w Strzelce Opolskie
Wypożyczalnia samochodów PremioGroup.pl istnieje od 2010 roku. Jej siedziba znajduje się w Strzelcach Opolskich. Właścicielem jest Grzegorz Hetmaniak. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
PremioGroup.pl umożliwia swoim wypożyczenie samochodów osobowych, busów, przyczep i autolawet w bardzo dobrej cenie. Pojazdy poddawane są bieżącym przeglądom technicznym, w związku z czym są w stu procentach sprawne. Wyposażone są w klimatyzację, wspomaganie kierownicy, elektrycznie podnoszone szyby, radio i systemy wspomagające bezpieczeństwo. Flota samochodów oparta jest na autach z ekonomicznym i wydajnym silnikiem diesla.

Samochód można wynająć na dowolny czas, w zależności od potrzeb klienta. Firma oferuje rozwiązania krótko, średnio i długoterminowe, dostosowane do oczekiwań i budżetu.

W ofercie wypożyczalni znajdą Państwo także usługi z zakresu holowania pojazdów uszkodzonych, transportu pojazdów zakupionych w Polsce i za granicą oraz pomocy drogowej.

PremioGroup.pl współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i klientami biznesowymi, poszukującymi szybkich i elastycznych rozwiązań.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma PremioGroup.pl – wypożyczalnia samochodów z lokalizacji: Strzelce Opolskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gliwice, gliwicki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, lubliniecki, oleski, Opole, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń