Usługi Ciesielsko-Dekarskie s.c. Marcin Gaździcki, Andrzej Domerecki

Świadczymy pełen zakres usług ciesielskich, dekarskich i tartacznych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Kadetów Lwowskich 4, 47-180 Suchodaniec opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
661 536 365
Usługi Ciesielsko-Dekarskie s.c. Marcin Gaździcki, Andrzej Domerecki

Informacje

Opis działalności
W firmie Marcina Gaździckiego i Andrzeja Domareckiego już od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług ciesielsko-dekarskich. W zakres naszej działalności wchodzi też tartak wraz ze wszystkimi usługami. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Suchodaniec na terenie województwa opolskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Marcina Gaździckiego oraz Andrzeja Domereckiego świadczymy usługi tartaczne, ciesielskie oraz dekarskie już od wielu lat. Nasza kadra posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu prac ciesielsko-dekarskich, co przekłada się na wysokiej jakości i solidne więźby oraz pokrycia dachowe i nie tylko.

Wszystkie prace wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie, z ogromną dokładnością przez doświadczonych pracowników odznaczających się wiedzą. Dokładamy wszelkich starań, by zlecenia były wykonane terminowo oraz by nasze ceny były atrakcyjne i przystępne.

Lata działalności w sektorze pozwoliły nam na systematyczne poszerzanie naszego asortymentu sprzętowego o kolejne nowoczesne urządzenia i maszyny, co wraz z nieprzerwanie szlifowanymi umiejętnościami sprawiło, że wypracowaliśmy sobie znakomitą renomę w branży.

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak:

- więźba dachowa,
- krawędziaki,
- łaty budowlane,
- deski i inne.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa i zakłady.

Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Więcej informacji można również uzyskać poprzez wizytę w naszym zakładzie - można też na żywo zobaczyć część naszych przykładowych produktów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
namysłowski, prudnicki, oleski, strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski, opolski, nyski, brzeski, kluczborski, krapkowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń