Pro-Dent. Sklep medyczny i zielarski

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Wyposażenie i sprzęt medyczny
37-123 Handzlówka 5a podkarpackie
Poniedziałek 7:00 - 18:00
Wtorek 7:00 - 18:00
Środa 7:00 - 18:00
Czwartek 7:00 - 18:00
Piątek 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię

Informacje

Opis działalności
Pro-Dent to firma prowadząca sklep Dlapacjenta.pl., w którym można kupić wszystko co potrzebne do rehabilitacji oraz pomocy medycznej. Przedsiębiorstwo powstało w 1997 roku, a jego siedziba znajduje się w Handzlówce, w powiecie łańcuckim, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Produkty do rehabilitacji i pomocy medycznej muszą się charakteryzować wysoką jakością i być bezpieczne dla użytkowników. Dokładnie takie są artykułu sprzedawane w sklepie Dlapacjenta.pl. Na klientów firmy czekają atrakcyjne cenowo propozycje od najlepszych producentów. Dla wygody klientów można zakupić je w sklepie internetowym.

Jakie produkty sprzedaje sklep Dlapacjenta.pl?
W sklepie Dlapacjenta.pl można kupić artykuły medyczne i rehabilitacyjne. Przeznaczone są zarówno dla osób fizycznych, jak i specjalistów z gabinetów rehabilitacyjnych i placówek medycznych: szpitali, gabinetów stomatologicznych i gabinetów lekarskich.

Jakie artykuły rehabilitacyjne można zakupić w sklepie Dlapacjenta.pl?
W sklepie Dlapacjenta.pl sprzedawane są artykuły przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Są wśródnich rozwiązania pomagające powrócić do zdrowia po wypadkach i chorobach oraz zachować sprawność w przypadku nieuleczalnych schorzeń. Dostępne są:
• balkoniki
• kule łokciowe
• laski
• rotory
• piłki
• poduszki
• ciężarki do ćwiczeń w wodzie
• maty do ćwiczeń
• podwieszki do ćwiczeń
• wózki inwalidzkie
Ponadto w ofercie znajdują się skarpety rehabilitacyjne, masażery do stóp i dłoni, a także masażery do innych partii ciała. Uzupełnieniem oferty jest obuwie ortopedyczne, a także materace, poduszki i inne artykuły przeciwodleżynowe.
Zakupy sprzętu rehabilitacyjnego możliwe są z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia.

Jakie artykuły medyczne są dostępne w sklepie Dlapacjenta.pl?
Dla klientów sklepu przygotowano bogatą ofertę środków opatrunkowych, urządzeń diagnostycznych, kosmetyków, i artykułów higienicznych. W pierwszym przypadku są to bandaże, kompresy, gaziki, plastry i gazy. Z kolei artykuły higieniczne to pieluchy dla dorosłych, wkładki higieniczne i pokłady na łóżko. Dostępne są też cewniki i produkty stomijne. W przypadku urządzeń diagnostycznych są to natomiast ciśnieniomierze, glukometry i apraty EKG. Dodatkowo można tu znaleźć odzież medyczną i artykuły do prowadzenia terapii.
Marki i specjalizacje
W ofercie sklepu znajdują się produkty wiodących producentów z branży medycznej m.in.: ECOLAB, B.BRAUN, TENA, SENI, HARTMANN, ABENA, COLOPLAST, BEFADO, HARTMANN, ERHEM, KIMBERLY-CLARK, TORK, EKA-PLAST, ORAL-B, BLEND-A-MED, SCHOLL, BEURER, CALIVITA, ESTEER, HERBAPOL, MEDELA, SOHO, PR+DENT.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Biała Podlaska, biłgorajski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Anna
ceny mają całkiem atrakcyjne
M
M.K.
Polecam

Słowa kluczowe

kule,