Üchman Janusz Uchman

Szeroki wybór mebli na wymiar

Meble
37-112 Kosina 699 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
669 396 475
Adres korespondencyjny
37-112 Kosina 699 podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Üchman to firma zlokalizowana w Kosinie, w powiecie łańcuckim, na terenie województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar. Właścicielem firmy jest Janusz Uchman.
Produkty i usługi
Niektóre wnętrza o niestandardowych wymiarach wymagają wyposażenia go w meble na wymiar. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wszelkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble kuchenne w stylu angielskim, jednakże podejmujemy się realizacji także mebli tradycyjnych, nowoczesnych czy mebli z połyskiem.

Oferta firmy Üchman obejmuje:
- meble kuchenne,
- meble dziecięce,
- meble do salonu,
- meble sypialniane,
- meble biurowe i gabinetowe.
Klientom polecamy szafy, w tym szafy przesuwne, fronty lakierowane oraz meble z witrynami. Zajmiemy się wykonaniem stołów, które idealniesprawdzą się w kuchni, jadalni czy salonie. Ponadto wykonamy komody, garderoby, a także zabudowy wnętrz i łóżka do sypialni.

Oferujemy meble wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu będą Państwu służyć przez lata. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą i fachową poradą na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Üchman z Kosina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń