Baumeister Maciej Kielar

Maszyny i artykuły posadzkarskie, tynkarskie, pomiarowe

Serwis i części do maszyn budowlanych
37-124 Kraczkowa 1624 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Baumeister Maciej Kielar

Informacje

Opis działalności
Baumeister to firma, której właścicielem jest Maciej Kielar. Siedziba działalności lokalizuje się w Kraczkowej, w województwie podkarpackim. Działamy już ponad 20 lat.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu, narzędzi, a także akcesoriów firmom tynkarskim i posadzkarskim. Współpracujemy z m.in. Putzmeister i Brinkmann. Stale się rozwijamy i poszerzamy nasz asortyment. Oferujemy kilka tysięcy produktów potrzebnych na każdym etapie budowy.

W ofercie znajdą Państwo:
- maszyny posadzkarskie
- maszyny tokarskie
- zagęszczarki
- mieszarki
- pompy ślimakowe
- urządzenia malarskie

Oprócz tego proponujemy części zamienne – filtry, oleje, folie, taśmy, listwy, narożniki, rotory, obejmy, węże. Dodatkowo sprzedajemy kątomierze, poziomice, niwelatory, statywy, tyczki.

Z narzędzi oferujemy pędzle, mieszadła, skrobaki i wiele innych. W asortymencie mamy również chemię budowlaną – farby, pianki, silikony, plastyfikatory, środki czyszczące. Zakupią u nas Państwo również frezarki do betonu, przecinarki jezdne, odkurzacze, szlifierki do betonu itd.

Ponadto wykonujemy serwis i naprawy maszyn i urządzeń posadzkarskich i tynkarskich. Posiadamy doświadczenie i wieloletnią praktykę w zawodzie co zapewnia fachowe doradztwo. Pomożemy dobrać części oryginalne i zamienniki.

Zapraszamy do współpracy z Baumeister.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń