Żygadło PPHU Eksport Import

Produkcja mebli na zamówienie hoteli, pensjonatów i restauracji

Firmy handlowo-usługowe
37-124 Kraczkowa 42 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(17) 226 67 47
Żygadło PPHU Eksport Import

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Żygadło znajduje się w Kraczkowej, niedaleko Łańcuta, w województwie podkarpackim. Firma, której właścicielem jest Piotr Żygadło powstała w 1993 roku i niezmiennie zajmuje się produkcją mebli.
Produkty i usługi
Meble to niezbędne wyposażenie domów i mieszkań. Warto zadbać o ich jakość i wybrać rozwiązania doświadczonej firmy. Najlepsze pod względem wytrzymałości, estetyki i cen produkowane są przez zakład Żygadło. Przedsiębiorstwo sprzedaje w swoim salonie w Łańcucie wygodne meble wykonane z najlepszych materiałów. Mają ciekawe obicia i sprawdzają się w każdym wnętrzu. Oferta obejmuje takie meble jak:
-wersalki,
-kanapy,
-łóżka,
-narożniki,
-fotele,
-pufy,
-tapczany,
-komplety wypoczynkowe.

Te ostatnie składają się z foteli i kanap. Można również kupić w salonie Żygadło krzesła, stoły, ławy i meblościanki oraz zamówić meble na konkretny wymiar. Dotyczy to nie tylko narożników czy foteli, ale też specjalnych kanap. Loże tapicerowane znajdują zastosowanie w hotelach, barach, pensjonatach i restauracjach.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez firmę Żygadło. Więcej, w tym zdjęcia mebli i salonu meblowego znajdują się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń