Multigrass Sport Rafał Bazentkiewicz

Montaż nawierzchni z traw syntetycznych

Ogrodnictwo
ul. Czajkowskiego 90/1, 38-400 Krosno podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
724 553 724
Adres korespondencyjny
ul. Czajkowskiego 90/1, 38-400 Krosno podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma MultiGrass Sport, której właścicielem jest Rafał Bazentkiewicz, zlokalizowana jest w Krośnie na terenie województwa podkarpackiego. Naszą specjalnością jest montaż oraz serwis boisk z trawy syntetycznej.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest montaż nowoczesnych nawierzchni sportowych. Sztuczna trawa układana przez naszą firmę to rodzaj trwałej i elastycznej wykładziny, która są wplecione włókna polimerowe. Trawa syntetyczna jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, dlatego też można układać ja w każdym klimacie.

Układamy trawy syntetyczne na powierzchniach takich jak:

- boiska wielofunkcyjne,
- korty tenisowe,
- terenie rekreacyjne,
- place zabaw.

Oferowana przez nas trawa zachowuje swoje walory estetyczne przez lata, jest dostępna w wielu odcieniach zieleni. Ponadto pielęgnacja sztucznej trawy jest o wiele tańsza niż analogiczne usługi w przypadku trawy naturalnej. W ramach bieżącej pielęgnacji trawy syntetycznej, należy usuwać większe zanieczyszczenia,czesać murawę szczotkami, aby wyprostować włókna oraz uzupełniać wypełnienie.

Nasza wykwalifikowana kadra prawnicza zajmie się montażem nawierzchni sportowych i rekreacyjnych wykonanych z traw syntetycznych. Co więcej, oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru sztucznej trawy. Przedstawimy również informacje dotyczące bieżącej pielęgnacji oraz w pełni zajmiemy się naprawami i renowacją nawierzchni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą MultiGrass Sport w Krośnie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń