Nowa Autoryzowany Serwis

Bieżące naprawy oraz naprawa ogumienia

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Wyzwolenia 6a, 38-400 Krosno podkarpackie
(6 opinii) napisz opinię
Nowa Autoryzowany Serwis

Informacje

Opis działalności
Warsztat samochodowy Nowa założyliśmy w 1991 roku na terenie Krosna, w województwie podkarpackim. Działamy pod kierownictwem Witolda Mrozka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nowa to autoryzowany serwis ogumienia, w którym zajmujemy się wulkanizacją oraz bieżącymi naprawami w samochodach osobowych. Nasz warsztat wyposażony jest w narzędzia umożliwiające naprawę niemal wszystkich podzespołów należących do mechaniki samochodowej. Do naszych usług należy między innymi:
- naprawa silników,
- wymiana rozrządu,
- wymiana amortyzatorów,
- wymiana sprężyn,
- wymiana tarcz hamulcowych i klocków,
- naprawa zawieszenia,
- odgrzybianie klimatyzacji,
- naprawa klimatyzacji,
- nabijanie klimatyzacji.

Usługi wulkanizacyjne, które oferujemy, dotyczą przede wszystkim kompleksowego serwisu opon w samochodach osobowych, ale również w motocyklach. Do naszych zadań należy:
- wyważanie kół w samochodach,
- wyważanie kół w motocyklach,
- prostowanie felg aluminiowych i stalowych,
- sprzedaż felg aluminiowych i stalowych,
- pompowanie kół azotem.

Obsługujemy koła typu RUNFLOAT, PAX i SBR. Aktualnie przy każdej wymianie opon oferujemy darmowy przegląd hamulców!

Zapraszamy do kontaktu - serwis ogumienia Nowa w Krośnie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Mikołaj
Wyważyli oponę w moim motocyklu techniką laserową. Przy demontażu oraz montażu byli bardzo precyzyjni i dokładni. Lubię szybko jeździć i chcę mieć pewność, że koła wraz z ogumieniem są zamontowane w 100% solidnie. Ufam im i polecam, ponieważ mają nowoczesne stanowiska do serwisu opon również w jednośladach.
M
Mariusz
Zajechałem tutaj, żeby nabili mi klimatyzację. Wykonali standardowe czyszczenie i napełnili klimę niemal od ręki. Cena bardzo konkurencyjna w porównaniu do okolicznych warsztatów.
O
Ola
Polecam ich, ponieważ, gdy wymieniałem opony, to za darmo sprawdzili u mnie stan hamulców. Bardzo fajna promocja dla Klientów.
G
Grzegorz
Mają tutaj opony do modelu mojego francuskiego auta. Bardzo przystępne ceny i renomowanej klasy ogumienie.
F
Filip
Moja guma pękła, ale okazało się, że pęknięcie nie jest aż tak głębokie, żeby konieczna była wymiana. Serwis odpowiednio załatał dziurę i przed oddaniem mi sprawnego auta wykonał kilka testów, aby sprawdzić, czy opona nie stwarza zagrożenia. Pełen profesjonalizm!
D
Dominik
Ten warsztat naprawdę polecam. Potrafią bez problemu naprawić silnik w starszym modelu samochodu. Mechanicy doskonale znają się na konstrukcji silników i szybko wykryli przyczynę usterki. Byłem pewien, że remont silnika będzie strasznie drogi, ale okazało się, że warsztat zaproponował mi naprawę w przystępnej cenie!