Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.V

Odzyskaj z nami swój podatek z Niemiec!

Doradztwo podatkowe
ul. Barska 15, 37-700 Przemyśl podkarpackie
Poniedziałek 08:00 - 15:00
Wtorek 08:00 - 15:00
Środa 08:00 - 15:00
Czwartek 08:00 - 15:00
Piątek 08:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(10 reviews) napisz opinię
Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.V

Informacje

O nas
Stowarzyszenie Lohnsteuer Hilfe - Polonia e.V. z siedzibą (początkowo w Darmstadt) w Bensheim zostało założone w roku 1996 z inicjatywy dyplomowanego ekonomisty pana Karla Unshelma.

W tym samym roku stworzył on sieć konsultantów Stowarzyszenia w Polsce którzy stoją do Państwa usług.

Celem Stowarzyszenia jest pomoc swoim członkom w ciągle skomplikowanym niemieckim prawie podatkowym, a także trudno dostępnym ze względu na barierę językową pracującym w Niemczech Polakom.

W tym okresie czasu uzyskaliśmy ponad 4500 członków, którzy są obsługiwani przez nasze biuro w Bensheim oraz prawie 30 polskich konsultantów.
Opis działalności firmy Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.V w Przemyśl
Lohnsteuer Hilfe-Polonia e.V. to firma działająca od 1996 roku z główną siedzibą w Bensheim (Niemcy). Nasz polski oddział znajduje się m.in. w Przemyślu w województwie podkarpackim (konsultant Hubert Fal). Zajmujemy się doradztwem podatkowym przy rozliczeniach z niemieckimi urzędami finansowymi.
Produkty i usługi
Pomagamy sezonowym pracownikom zatrudnionym w Niemczech uzyskać należności z tytułu pracy. Każdego roku wiele milionów podatków w Euro, które powinny wrócić do Polski, zostaje w niemieckich Urzędach Skarbowych. Pomożemy Państwu odzyskać to, co należne.

Dwa razy w roku uczestniczymy w szkoleniach na temat aktualnych zmian w niemieckim prawie podatkowym. Możemy więc służyć naszym klientom najnowszymi informacjami z tego zakresu.

Nasze usługi to:

- sprawdzenie prawidłowości decyzji podatkowych niemieckich Finanzamtów
- składanie odwołań i skarg do sądów finansowych,
- dokonanie wyboru klas podatkowych,
- optymalizacja sytuacji podatkowej,
- sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych,
- doradztwo podatkowe


Zajmujemy się także kalkulacją wysokości zwrotów lub dopłat podatku oraz przygotowywaniem korespondencji z niemieckimi urzędami finansowymi.

By skorzystać z naszych usług należy zostać członkiem naszego stowarzyszenia. Uczynić to można na terenie Polski i Niemiec. Polecamy kontakt z najbliższym konsultantem w celu wyboru terminu spotkania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty towarzystwa Lohnsteuer Hilfe-Polonia e.V.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.V z lokalizacji: Przemyśl świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Aktualności

podatki

18.01.2022

Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmie się rozliczeniami z niemieckim Urzędem Finansowym? To nasza specjalność! Zapewniamy usługi takie, jak sprawdzenie prawidłowości decyzji podatkowych niemieckich Finanzamtów, składanie odwołań i skarg do sądów finansowych czy dokonanie wyboru klas podatkowych. Z naszą pomocą uzyskasz najwyższy możliwy zwrot podatku. Zachęcamy do kontaktu!

podatki

18.03.2022

Od wielu lat zajmujemy się rozliczeniami z Niemieckim Urzędem Finansowym. Pomagamy naszym Klitom w sporządzaniu rocznych rozliczeń podatkowych. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo podatkowe dla osób, które pracowały sezonowo w Niemczech lub pobierają w tym kraju rentę, emeryturę albo świadczenia socjalne.Uzyskamy dla Państwa najwyższy możliwy zwrot podatku. Zapraszamy do kontaktu!

podatki

25.05.2022

Oferujemy pomoc w rozliczaniu podatków osobom pracującym w Niemczech. Swoje usługi kierujemy do tych Państwa, którzy pracują sezonowo, ja i na stałe. Zajmujemy się także pomocą dla osób pobierających w Niemczech świadczenia socjalne, emeryturę lub rentę.Regularnie uaktualniamy swoją wiedzę na temat zmian i prawie podatkowym obowiązujących na terenie Niemiec, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy poziom usług oraz stuprocentową maksymalizację zwrotu podatku.

zeznanie podatkowe w Niemczech

04.07.2022

Naszym celem jest profesjonalne doradztwo w zakresie prawa podatkowego obowiązującego na terenie Niemiec.Roczne zeznanie podatkowe dotyczy każdego, kto w Niemczech osiąga dochody, otrzymuje niemieckie świadczenia socjalne lub otrzymuje emeryturę. Dbamy o to, aby wszystkie wymagane dokumenty tych osób były prawidłowo wypełnione oraz by uzyskały one najwyższy możliwy zwrot podatku.Zapraszamy.

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
J
Jędrzej
Wiedzą jak uzyskać maksymalny zwrot podatku niemieckiego. Super obsługa i bardzo kompetentni pracownicy.
G
Gerard
Obsługa na najwyższym poziomie. Mają bogatą wiedzę na temat niemieckich podatków.
F
Fryderyk
Gorąco polecam. Od kilku lat korzystam z ich usług i zawsze jestem w pełni zadowolony.
M
Mesusi167
Pomogli mi złożyć odwołanie od decyzji podatkowej do Sądu Finansowego. Profesjonaliści w zakresie zwrotu podatku.
Z
Zigabuj
Zdecydowanie warto skorzystać z ich pomocy. Znają się na zwrotach podatku z Niemiec. Pomgoą wam.
L
londyn
Najlepsi doradcy w zakresie zwrotu podatku z Niemiec! Wiedzą, co robią, to cenie.
H
Honorata
Są najlepsi. Wykorzystali też wszystkie ulgi, abym dostała jak największy zwrot podatku z Niemiec! Super firma.
M
Manuela
Pracowałam w Niemczech pół roku. Nie umiałam sama sporządzić deklaracji podatkowej, wiec poprosiłam ich o wsparcie. Szybko się tym zajęli.
O
Olywa225
Pomogli mi w złożeniu deklaracji podatkowej. Są naprawdę wykwalifikowani w tym zakresie, dokładnie wiedzieli jak to wypełnić.
Z
Zadowolony
Pomoc, jaką można tu uzyskać, oceniam bardzo dobrze.

Słowa kluczowe