Sabina Mazur Mc Car

Komis samochodowy aut używanych, usługi autoholowania

Samochody używane
ul. Krakowska 44, 37-700 Przemyśl podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sabina Mazur Mc Car
ul. Krakowska 44, 37-700 Przemyśl podkarpackie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Sabina Mazur Mc Car

Informacje

Opis działalności firmy Sabina Mazur Mc Car w Przemyśl
Firma Mc Car prowadzi komis samochodowy aut używanych. Dodatkowym obszarem działalności firmy jest świadczenie usług autoholowania. Osobą decyzyjną jest Sabina Mazur a siedziba firmy mieści się w Przemyślu.
Produkty i usługi
W MC CAR naszym Klientom gwarantujemy fachową i rzetelną wycenę auta połączoną z minimum formalności i zapłatą w formie gotówki od ręki - oferujemy najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne ceny w regionie. Jako komis samochodowy zajmujemy się sprzedażą samochodów osobowych wszystkich marek: BMW, Volvo, Audi, Mercedes, Opel, Skoda, Nissan i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się także auta dostawcze.

Świadczymy także usługi z zakresu całodobowej pomocy drogowej w Przemyślu i okolicach. Gwarantujemy szybki dojazd do miejsca zdarzenia, dowóz auta do zaufanego serwisu oraz holowanie nie tylko samochodów osobowych, ale i dostawczych oraz maszyn. O każdej porze dnia i nocy spotkają się Państwo z uprzejmą i fachową obsługą.

Opis działalności:
Współpracując z nami, zyskują Państwo czas, ponieważ:
• oferujemy ciągły kontakt z nami, nasz telefon jest czynny codziennie;
• interesują nas wszystkie marki samochodów. Nie ma dla nas znaczenia, w jakim stanie znajduje się samochód, którego chcą się Państwo pozbyć. Może być rozbity, skorodowany, z dużym przebiegiem;
• dokonujemy wyceny samochodu;
• działamy szybko, dojeżdżamy do miejsca, w którym znajduje się samochód. Posiadamy lawetę; dzięki temu jesteśmy niezależni i gwarantujemy profesjonalne działanie. Dojazd po Państwa samochód jest bezpłatny!
• podpisujemy umowę kupna – sprzedaży;
• szybko załatwiamy formalności;
• oferujemy gotówkę, na miejscu, od ręki (pieniądze przekazujemy w dogodny dla Państwa sposób).

Przyjmujemy zamówienia na wszystkie samochody, zajmujemy się również ściąganiem samochodów z zagranicy na zamówienie.

Gorąco zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń