Sabina Mazur Mc Car

Komis samochodowy aut używanych, usługi autoholowania

Samochody używane
ul. Mariacka 7, 37-700 Przemyśl podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sabina Mazur Mc Car

Informacje

Opis działalności
Firma Mc Car prowadzi komis samochodowy aut używanych. Dodatkowym obszarem działalności firmy jest świadczenie usług autoholowania. Osobą decyzyjną jest Sabina Mazur a siedziba firmy mieści się w Przemyślu.
Produkty i usługi
W MC CAR naszym Klientom gwarantujemy fachową i rzetelną wycenę auta połączoną z minimum formalności i zapłatą w formie gotówki od ręki - oferujemy najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne ceny w regionie. Jako komis samochodowy zajmujemy się sprzedażą samochodów osobowych wszystkich marek: BMW, Volvo, Audi, Mercedes, Opel, Skoda, Nissan i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się także auta dostawcze.

Świadczymy także usługi z zakresu całodobowej pomocy drogowej w Przemyślu i okolicach. Gwarantujemy szybki dojazd do miejsca zdarzenia, dowóz auta do zaufanego serwisu oraz holowanie nie tylko samochodów osobowych, ale i dostawczych oraz maszyn. O każdej porze dnia i nocy spotkają się Państwo z uprzejmą i fachową obsługą.

Opis działalności:
Współpracując z nami, zyskują Państwo czas, ponieważ:
• oferujemy ciągły kontakt z nami, nasz telefon jest czynny codziennie;
• interesują nas wszystkie marki samochodów. Nie ma dla nas znaczenia, w jakim stanie znajduje się samochód, którego chcą się Państwo pozbyć. Może być rozbity, skorodowany, z dużym przebiegiem;
• dokonujemy wyceny samochodu;
• działamy szybko, dojeżdżamy do miejsca, w którym znajduje się samochód. Posiadamy lawetę; dzięki temu jesteśmy niezależni i gwarantujemy profesjonalne działanie. Dojazd po Państwa samochód jest bezpłatny!
• podpisujemy umowę kupna – sprzedaży;
• szybko załatwiamy formalności;
• oferujemy gotówkę, na miejscu, od ręki (pieniądze przekazujemy w dogodny dla Państwa sposób).

Przyjmujemy zamówienia na wszystkie samochody, zajmujemy się również ściąganiem samochodów z zagranicy na zamówienie.

Gorąco zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń