Piotr Bacza Usługi Przeładunkowo-Transportowe

Twój wykonawca robót ziemnych

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Nestora 6, 37-700 Przemyśl podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
Piotr Bacza Usługi Przeładunkowo-Transportowe
ul. Nestora 6, 37-700 Przemyśl podkarpackie
NIP
7951017601
Telefon
Piotr Bacza Usługi Przeładunkowo-Transportowe

Informacje

Opis działalności firmy Piotr Bacza Usługi Przeładunkowo-Transportowe w Przemyśl
W 1995 roku zaczęliśmy prowadzić firmę przeładunkowo-transportową. Znaleźć nas można w Przemyślu, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielem jest Piotr Bacza.
Produkty i usługi
Oferujemy usług ziemne i dźwigowe. Dzięki temu, że zainwestowaliśmy w porządne sprzęty budowlane, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane prace. Dodatkowo pracują u nas doświadczeni operatorzy koparek, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Do dyspozycji mamy nowoczesną koparkę JCB 3CX SUPER oraz koparko-ładowarkę JCB z młotem wyburzeniowym. Z racji tego zlecić nam można wykopy pod szamba oraz pod fundamenty. Dodatkowo kopiemy pod przyłącza, a także wykonujemy niwelacje terenu.

Usługi dźwigowe świadczymy przy pomocy dźwigów marki Liebherr oraz ADK. Poza tym mamy podnośnik koszowy Multitel o wysokość podnoszenia 21 metrów. Dzięki tym sprzętom wykonujemy takie prace jak:

- montaż i demontaż reklam,
- mycie elewacji,
- mycie okien,
- konserwacja budynków,
- usuwanie zagrożeń na budynkach,
- montaż i demontaż konstrukcji stalowych,
- rozbiórki.

Poza tym zlecić nam można wymianę rur oraz czyszczenie konstrukcji stalowych. Trudnimy się też odśnieżaniem dachów i usuwaniem sopli czy nawisów śnieżnych.

Z racji tego, że dysponujemy samochodami samozaładowczymi, transportujemy materiały sypkie, które także sprzedajemy. To między innym wysokiej jakości piasek.

Uzupełnieniem naszych usług jest naprawa wózków widłowych, dźwigów samojezdnych i siłowników hydraulicznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Piotr Bacza Usługi Przeładunkowo-Transportowe z lokalizacji: Przemyśl świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Aktualności

koparkoładowarka JCB 3CX SUPER

11.09.2023

W naszej firmie z dumą oferujemy naszym klientom możliwość wynajęcia koparkoładowarki JCB 3CX SUPER. Maszyna ta jest nie tylko bardzo funkcjonalna, ale również niezwykle niezawodna, co gwarantuje, że z łatwością i efektywnością wykonasz każde zadanie. Zajmujemy się zapewnieniem sprzętu, więc możesz skupić się wyłącznie na realizacji swojego projektu. Jeśli są Państwo zainteresowani tą usługą, zachęcamy do kontaktu z nami.

wykopy pod fundamenty

29.07.2023

Kopanie wykopów pod fundamenty to jedna z usług, które oferujemy. Jesteśmy w stanie pracować na każdym terenie, niezależnie od jego właściwości. Mamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, dzięki czemu szybko i sprawnie zrealizujemy zadanie. Precyzyjnie określimy głębokość i objętość wykopu, a następnie przystąpimy do jego wykonania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

niwelacja terenu

29.05.2023

Niwelacja to proces polegający na wyrównaniu powierzchni do określonej wysokości. Przeprowadza się ją poprzez usunięcie nadmiaru materiału lub dodanie nowego materiału do powierzchni. Niwelacja jest stosowana w celu uzyskania gładkiej i równomiernej powierzchni, która nadaje się do budowy. Istnieje wiele różnych rodzajów niwelacji, z których każda ma swoje wady i zalety. Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie przedstawimy szczegóły.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
S
Seb
Fachowa firma, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

Słowa kluczowe

HDS,