Brukexpert Usługi Brukarskie

Brukarstwo przemysłowe, układarki do kostki brukowej, maszynowe układanie kostki

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Piasta Kołodzieja 12, 37-700 Przemyśl podkarpackie
(4 reviews) napisz opinię
Brukexpert Usługi Brukarskie
ul. Piasta Kołodzieja 12, 37-700 Przemyśl podkarpackie
Telefon
Brukexpert Usługi Brukarskie

Informacje

Opis działalności firmy Brukexpert Usługi Brukarskie w Przemyśl
Jeżeli marzycie Państwo o pięknie wykończonej posesji, warto skorzystać z usług naszej firmy. Jako kadra Brukexpert zajmujemy się układaniem kostki brukowej na terenie prywatnych lub firmowych nieruchomości. Działamy w Przemyślu, w województwie podkarpackim od 2002 roku, a właścicielem firmy jest Krzysztof Strzelec.
Produkty i usługi
Z kostki brukowej można bardzo ładnie wykończyć obejście wokół domu lub biura. Należy jednak wiedzieć, jaką grubość kostki wybrać oraz jak przygotować teren, aby później woda deszczowa spływała z posesji do kanalizacji, a nie tworzyła rozległych kałuż, które przy większej ulewie, mogą być nawet niebezpieczne dla pobliskich budynków.

Jako kadra firmy Brukexpert służymy Państwu fachową poradą we wszystkich ważnych kwestiach związanych z doborem kostki brukowej. Aby nawierzchnia wytrzymała przez wiele lat, warto wybrać kostkę, która posiada atesty wytrzymałościowe. Taki materiał powinien być przebadany w laboratorium pod kątem mrozoodporności oraz nasiąkliwości.

Jeżeli brukujemy dla Państwa posesję na terenie domu, pewnie doradzimy wybrać nieco cieńszą kostkę, która będzie tańsza, a jednocześnie wytrzyma nacisk samochodów osobowych. Natomiast przy budowie nawierzchni w firmie, gdzie często przyjeżdżają auta dostawcze lub, gdzie magazynuje się ciężkie materiały, należy wybrać kostkę grubszą i wytrzymalszą na nacisk.

Z prawidłowo dopasowanych materiałów budowlanych wykonujemy:
- parkingi z kostki brukowej,
- chodniki z kostki brukowej,
- podjazdy z kostki brukowej,
- alejki i ścieżki ogrodowe z kostki brukowej.

Przy projektowaniu nawierzchni nie wolno zapominać o obliczeniu prawidłowych spadków i przygotowaniu terenu lub przeprowadzeniu niwelacji. Od tego będzie zależeć, czy woda opadowa zostanie prawidłowo odprowadzona z posesji.

Nasi fachowcy wszystkim się zajmą i przygotują dla Państwa darmową wycenę.

Zapraszamy do kontaktu - firma Brukexpert w Przemyślu.
Zasięg działania
Firma Brukexpert Usługi Brukarskie z lokalizacji: Przemyśl świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Aktualności

prace brukarskie

10.07.2022

Potrzebujesz kogoś do wykonania prac brukarskich i zależy Ci przede wszystkim na jakości usług? W takie razie świetnie się składa, ponieważ nasza firma oferuje specjalistyczne układanie kostki brukowej. Przyjmujemy zlecenia dotyczące tarasów, alejek, parkingów, podjazdów, placów i chodników. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
I
Iwona
Firma godna polecenia. Obsługa mojej budowy wykonana szybko solidnie i terminowo. Na koniec pracy udało się jeszcze potargować, więc jestem w 100% zadowolona. Pozdrawiam i polecam TRANS - KOP STRZELEC vvv . koparki . przemysl . pl
K
S
Krzysztof Strzelec
Zespół WYKOPANE.PL zaprasza do współpracy i do zapoznania się z pełną ofertą na: WWW.WYKOPANE.PL WWW.KOPARKI.PRZEMYSL.PL
.
..,.
Bardzo dobry kontakt z klientem. Polecam.
S
Seb
Solidna firma Godna Polecenia. Bardzo fachowe podejście do klienta.