Aquawiert Stępiński Grzegorz

Sprawnie wykonywane odwierty geologiczne

Studnie
ul. Rzeczna 10/50, 37-700 Przemyśl podkarpackie
(3 opinie) napisz opinię
Aquawiert Stępiński Grzegorz

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Grzegorz Stępiński. Jestem właścicielem firmy Aquawiert, która już od 2006 roku zajmuje się przeprowadzaniem wszelkiego rodzaju prac wiertniczych czy budową studni. Moja siedziba znajduje się w Przemyślu, na terenie województwa podkarpackiego.
Produkty i usługi
Zajmuję się przede wszystkim wykonywaniem różnego rodzaju studni, a także przeprowadzaniem prac hydrotechnicznych i hydrogeologicznych w szerokim zakresie. Posiadam spore doświadczenie, które skrzętnie wykorzystuję podczas wykonywania swoich zleceń. Działam na rzecz firm i Klientów indywidualnych.

Zatrudniam jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują obszerną wiedzą branżową oraz stosownymi uprawnieniami do wykonywania swojego zawodu. Korzystają oni wyłącznie z profesjonalnych narzędzi i nowoczesnych maszyn, których potencjał potrafią wykorzystać w stu procentach.

Moja oferta to takie usługi, jak:
- dobór i montaż pomp głębinowych,
- wiercenie studni przydomowych,
- wykonywanie obudowy studni,
- budowa studni głębinowych,
- wykonywanie piezometrów,
- odwierty geologiczne,
- pale wiercone.

Co więcej, zajmuję się wykonywaniem dokumentacji hydrogeologicznej oraz operatów wodnoprawnych. Można mi również zlecić likwidowanie studni oraz przeprowadzanie ich renowacji. Wykonuję dodatkowo odwierty pod pompy ciepła i otwory pod kolektory słoneczne. Mogę nawet montować hydrofory i tworzyć przyłącza wodociągowe.

Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony internetowej firmy Aquawiert z Przemyśla.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Konrad
Wykonywali studnię głębinową na mojej posesji. Sprawnie i dokładnie poradzili sobie z powierzonym im zadaniem, dzięki czemu spełnili moje oczekiwania.
N
Norbert
Firma Aquawiert to gwarancja dobrze przeprowadzonych prac wiertniczych. Sprawnie wykonują wszelkie wykopy czy odwierty pod studnie.
.
.....
Jestem zadowolony. Polecam.