Aquawiert. Stępiński Grzegorz

Wiercenia studni głębinowych i otworów od pompy ciepła

Studnie
ul. Rzeczna 10/50, 37-700 Przemyśl podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
508 119 111
Adres korespondencyjny
ul. Rzeczna 10/50, 37-700 Przemyśl podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma Aquawiert została założona w 2006 roku. Jej siedziba znajduje się w Przemyślu. Właścicielem jest Grzegorz Stępiński. Firma zajmuje się wierceniem studni głębinowych i pracami wiertniczymi
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo zajmuje się wierceniem studni głębinowych i wierceniami wiertniczymi, zarówno dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi firma jest w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Terminowość i wysoka jakość wykonywanych prac to wizytówka firmy Aquawiert.

Do głównych zadań firmy, możemy zaliczyć:
- wiercenie studni głębinowych,
- wierceni otworów pod pompy ciepła,
- wykonywanie piezometrów.

Firma zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów dysponujących odpowiednią wiedzą, dzięki czemu wszystkie zlecenia realizowane są sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Aquawiert stawia na rozwój, w związku z czym podczas prowadzenia prac korzysta wyłącznie z nowoczesnego sprzętu, wykorzystującinnowacyjne metody i dokonując precyzyjnych pomiarów. Uzupełnieniem oferty są usługi dźwigowe.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. Ze swojej strony dajemy gwarancję niezawodności i stuprocentowe zadowolenie z wykonanej usługi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
.
.....
Jestem zadowolony. Polecam.