Trans-Kop Strzelec Krzysztof Strzelec

Szeroki zakres prac ziemnych

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Wilczańska 4-10, 37-700 Przemyśl podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
Trans-Kop Strzelec Krzysztof Strzelec

Informacje

Opis działalności
Trans-Kop Strzelec to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Jej siedziba znajduje się w Siedliskach, w województwie podkarpackim. Właścicielem jest Krzysztof Strzelec. Specjalnością zakładu są prace ziemne.
Produkty i usługi
Trans-Kop Strzelec od wielu lat oferuje swoim klientom szeroki zakres usług ziemnych. Zakład posiada w tej branży bogate doświadczenie, dlatego w połączeniu ze specjalistycznym i wysokiej klasy sprzętem, może zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Firma zajmuje się między innymi przygotowaniem terenu pod zabudowę, wykopami pod instalacje, media i fundamenty oraz wykopami pod szamba i baseny. Oprócz tego dokonuje rozbiórek i wyburzeń.

W ofercie znajdują się również:

- rozładunek i załadunek materiałów na paletach,
- załadunek gruzu, ziemi i innych materiałów,
- transport materiałów budowlanych,
- niwelacja terenu,
- korytowanie pod drogi,
- zdejmowanie warstwy humusowej.

Dodatkowo Trans-Kop Strzelec świadczy usługi ogrodnicze, obejmujące zakładanie od podstaw oraz pielęgnację przydomowych ogrodów i terenów zielonych. Uzupełnieniem oferty są prace brukarskie. Pracownicy zajmują się budową parkingów oraz chodników.

Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy z firmą Trans-Kop Strzelec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Iwona
Firma godna polecenia. Obsługa mojej budowy wykonana szybko solidnie i terminowo. Na koniec pracy udało się jeszcze potargować, więc jestem w 100% zadowolona. Pozdrawiam i polecam TRANS - KOP STRZELEC vvv . koparki . przemysl . pl