Hurt-Detal Aneta Bik

Świeże owoce i warzywa dostępne od ręki

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Zamoyskiego 20, 37-700 Przemyśl podkarpackie
(10 opinii) napisz opinię
Hurt-Detal Aneta Bik
ul. Zamoyskiego 20, 37-700 Przemyśl podkarpackie
NIP
7951057670
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
509986187
Hurt-Detal Aneta Bik

Informacje

Opis działalności firmy Hurt-Detal Aneta Bik w Przemyśl
Prowadzimy hurtownię owoców, warzyw oraz innych artykułów spożywczych o nazwie BIK. Działamy już od 1996 roku, a nasza siedziba znajduje się w Przemyślu, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielką działalności jest Aneta Bik.
Produkty i usługi
Podstawowym profilem naszej działalności jest hurtowa sprzedaż owoców, warzyw, a także innego rodzaju artykułów spożywczych. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców. Są zawsze świeże i pozbawione uszkodzeń. Dzięki temu możemy w stu procentach spełniać pokładane w nas oczekiwania.

W sprzedaży znajdują się między innymi:
- jabłka,
- banany,
- cebula,
- ananasy,
- cytryny,
- ziemniaki,
- marchewka,
- pomarańcze,
- mandarynki,
oraz wiele innych owoców i warzyw sezonowych.

Ponadto oferujemy swoim klientom przetwory owocowo-warzywne, napoje, a także wyroby mączne. Nasza oferta skierowana jest do sklepów, lokali gastronomicznych, a także odbiorców detalicznych. Nieustannie dbamy o jakość oferowanego asortymentu, dlatego poddajemy go odpowiedniej kontroli.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Hurtownią Bik, z siedzibą w Przemyślu.
Zasięg działania
Firma Hurt-Detal Aneta Bik z lokalizacji: Przemyśl świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie, Przemyśl

Aktualności

hurtownia

10.11.2023

Dzięki wieloletniej działalności ugruntowaliśmy swoją pozycję na lokalnym rynku. Dbamy o to, by utrzymywać świetne relacje z naszymi odbiorcami i dostawcami. Odpowiednio przystosowany tabor pozwala nam na szybką dystrybucją warzy i owoców sprzyjających dla nich warunkach termicznych. Cały czas się rozwijamy. Poszukujemy ekologicznych producentów produktów roślinnych, a także odbiorców, którzy chcieliby podjąć z nami stałą współpracę. Zapewniamy o swoim zaangażowaniu i indywidualnym podejściu.

hurtownia

01.09.2023

Nasz asortyment owoców egzotycznych jest naprawdę imponujący. Znaleźć w nim można nie tylko cytrusy wielu gatunków, ale też ananasy, mango, papaje, słodkie figi, liczi czy kokosy w łupinie i gotowych wiórkach. Idealnie nadają się one do spożycia na surowo, w formie sałatki owocowej, dodatków do ciast, deserów, soków bądź koktajli. Dostępne są u nas przez cały rok, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby.

hurtownia

07.07.2023

W ofercie naszej hurtowni spożywczej klienci mogą znaleźć wiele odmian świeżych pomidorów, które idealnie nadają się na przekąskę, do sałatek, na sos czy zupę pomidorową. Pochodzą one zarówno z krajowych, ekologicznych upraw, w tym upraw szklarniowych całorocznych, jak i importu.Do swoich pomidorów polecamy dostępne u nas świeże zioła, artykuły sypkie oraz pozostałe warzywa i owoce, których jakość nieustannie kontrolujemy, zanim trafią do odbiorców.

hurtownia

30.05.2023

Warzywa powinny stanowić podstawę zdrowej i zbilansowanej diety każdego człowieka. Zawierają mnóstwo niezbędnych witamin, minerałów i środków odżywczych, dlatego powinny być obecne w każdym posiłku. W naszej hurtowni oferujemy swoim odbiorcom obszerny katalog warzyw sezonowych i całorocznych, w tym uprawianych szklarniowo. Oprócz nich dostępne są u nas świeże zioła, świeże i suszone grzyby, sałaty i kiełki, soki warzywne, przetwory warzywne czy susze warzywne.

hurtownia

09.03.2023

Jedną z najszerszych kategorii produktów dostępnych w naszym asortymencie są owoce. Oferujemy naszym klientom owoce sezonowe, importowane oraz egzotyczne, w tym cytrusy, pestkowce, jagodowe i pozostałe. Sprzedajemy również owoce suszone, pestki owocowe, gotowe przetwory owocowe oraz owocowe soki. Dbamy o to, by niezależnie od pochodzenia, dostarczane przez nas produkty były świeże i w znakomitej kondycji. Dlatego też poddajemy je kontroli jakości i przewozimy przystosowanymi pojazdami.

hurtownia

31.01.2023

Od 1995 roku w przedsiębiorstwie Hurt-Detal Aneta Bik prowadzimy hurtową sprzedaż owoców i warzyw całorocznych i sezonowych, krajowych, importowanych i egzotycznych. Prócz nich dystrybuujemy również suszone owoce i warzywa, świeże zioła, przetwory owocowe i warzywne, soki, surówki czy artykuły sypkie. Dostarczamy je naszym własnym transportem do sklepów, restauracji, barów, hoteli oraz stołówek na terenie województwa podkarpackiego.Zapraszamy do współpracy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
B
Beata
Opłaca się od nich kupować ziemniaki, sałaty, czy inne warzywa. Produkty są świeże i nie mają robaków. Polecam serdecznie!
M
Marzena
Towar co prawda tani, ale jakościowo pozostawia wiele do życzenia, trudno robić zakupy, gdy nie ma cen przy produktach
A
Angelika
Chętnie polecę tę hurtownię. Oferowane tutaj warzywa i owoce są zawsze świeże i naprawdę zadbane. Odpowiednio selekcjonują swój towar.
M
Magdalenka891
Hurtownia, która potrafi zadbać o jakość sprzedawany produktów.
D
Dmeqi33
Świeże owoce dostępne w sezonie. Coś wspaniałego.
B
Baba_jagaa
Czasami uzupełniamy naszą ofertę o ich owoce i warzywa, bo zawsze są świeże.
C
Cebulka8122
Zawsze od nich bierzemy warzywa i owoce do naszego sklepu.
M
Muniek_magik
Szczerze polecam zakupy w tej hurtowni, bo mają dobrej jakości towar.
M
Mequh
Owoce dostępne zawsze w bardzo dobrej kondycji. Polecam.
K
Klientka
Polecam tą hurtownię.