Meblemar Meble na zamówienie

Szafki, biurka i regały dostosowane do indywidualnych potrzeb

Meble na zamówienie
ul. św. Rocha 136, 35-330 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Meblemar Meble na zamówienie

Informacje

Opis działalności
Marek Początek jest właścicielem firmy Meblemar Meble Na Zamówienie, która znajduje się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim. Nasza firma powstała już w 1986 roku. Dzięki temu posiadamy doświadczenie w projektowaniu i montażu mebli do każdego pomieszczenia według potrzeb Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Meblemar to firma, która od wielu lat zajmuje się projektowaniem mebli i może Państwu zaoferować wykonanie bezpłatnego projektu dopasowane do Waszych potrzeb oraz gustu. Jako profesjonalny zakład stolarski przed wykonaniem mebli zajmujemy się darmowym pomiarem pomieszczenia, a także sporządzeniem wstępnej wyceny. Meble na zamówienie cieszą się dużą popularnością, ponieważ Klienci mogą zadecydować o kolorze i rodzaju frontów, ilości szuflad w szafie, czy sposobie otwierania drzwi.

W naszym zakładzie wykonujemy:
- meble kuchenne,
- meble biurowe,
- meble do kuchni,
- meble łazienkowe (baterie, umywalki do zabudowy),
- meble dziecięce,
- meble pokojowe,
- sprzęt AGD (montaż w meblach),
- garderoby (szafy z drzwiami przesuwnymi),
- sypialnie (łóżka i materace sprężynowe),
- szafki do przedpokoju.

Zapewniamy szeroką gamę wzorów i kolorów wśród wszystkich akcesoriów meblowych. W naszej ofercie znajduje się ponad 100 kolorów mebli. Podczas montażu korzystamy z surowców najwyższej jakości. Są to między innymi płyty wiórowe laminowane chroniące meble przed wilgocią i uszkodzeniami. Korzystamy również z okuć firmy BLUM, takich jak kosze wysuwane cargo, zawiasy i szuflady z hamulcem, czy podziały wnętrza szuflad.

Meble biurowe posiadają laminowane płyty o grubości 18 mm, 28 mm i 36 mm. Są połączone z elementami stalowymi i aluminiowymi.

W szafach z drzwiami suwanymi montujemy materiały takie jak szkło kolorowe, płyta laminowana, płyta bambusowa, rattan o różnych kolorach, układy jezdne firmy LAGUNA, czy lustra w kolorze zielonych, brązowych i srebrnym.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Meblemar z Rzeszowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzozowski, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, niżański, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, Rzeszów, strzyżowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń