Zodiak Spółdzielnia

Budujemy dla pokoleń

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
al. Rejtana 47, 35-959 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zodiak Spółdzielnia
al. Rejtana 47, 35-959 Rzeszów podkarpackie
NIP
8130267792
Telefon
Zodiak Spółdzielnia

Informacje

Opis działalności firmy Zodiak Spółdzielnia w Rzeszów
Spółdzielnia mieszkaniowa Zodiak znajduje się w Rzeszowie. Oferujemy Wam nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
półdzielnia mieszkaniowe Zodiak w Rzeszowie umożliwia Wam zakup nieruchomości. Oferujemy mieszkania spółdzielczo-własnościowe z rynku pierwotnego i wtórnego.

U nas kupicie ustawne kawalerki i przestronne mieszkania wielopokojowe. Mieszkanie może być do własnej aranżacji lub już urządzone. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu wielostanowiskowym. Nasza oferta to także mieszkania na wynajem.

Nieruchomości oferujemy również firmom. Wynajmujemy lokale idealnie nadające są na biuro. Pomagamy dopełniać formalności niezbędne do prowadzenia w nich działalności. Na potrzeby imprez firmowych czy szkoleń wynajmujemy sale konferencyjne i bankietowe.

Umożliwiamy zakup lokali na Osiedlu Staromieście Ogrody. Są to mieszkania składające się z jednego lub trzech pokoi.

Na terenie należącym do naszej spółdzielni przeprowadzamy remonty i zajmujemy się renowacją zieleni. Wykonujemy remonty stolarki okiennej i pokryć dachowych. Oferujemy też docieplanie ścian.
Zasięg działania
Firma Zodiak Spółdzielnia z lokalizacji: Rzeszów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń