Pan Materac

Pan Materac, profesor w sypialni.

al. Wyzwolenia 2, 35-501 Rzeszów podkarpackie
poniedziałek 9:00 - 19:00
wtorek 9:00 - 19:00
środa 9:00 - 19:00
czwartek 9:00 - 19:00
piątek 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 15:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(17) 307 01 61
173070045
531573766
sklep@klinikasnu.pl
Adres korespondencyjny
al. Wyzwolenia 2, 35-501 Rzeszów podkarpackie

Informacje

O nas
Pan Materac to nowoczesny koncept prowadzenia działalności handlowej oparty na modelu wielokanałowym. Firma Wizjo Patryk Ustrzycki, właściciel marki, istnieje od końca 2009 roku. Wtedy tworzyła się w zarodku, z małej, jednoosobowej działalności i przechodziła przez kolejne etapy, by stać się liderem sprzedaży materacy w stolicy Podkarpacia i znaleźć się w czołówce sklepów online w kraju.

Pomysł na stworzenie Pana Materaca zrodził się z chęci stworzenia wizerunku działalności łączącej handel i usługi doradcze jako produkt dodany. Pan Materac to ekspert od nowoczesnych materacy, któremu nie brakuje poczucia humoru. To przyjazna synergia fachowej wiedzy i wysokiej jakości produktów.

Dla Pana Materaca został założony sklep WWW oraz dwa salony stacjonarne w Rzeszowie. To dopełnienie strategii wielokanałowej, w której docenia się łatwość i intuicyjność zakupóww sklepie online oraz znaczenie doświadczania produktu na żywo w sklepie stacjonarnym.

Dbamy o to, by proces realizacji zamówień odbywał się płynnie i w możliwie najkrótszym czasie. Nieustannie monitorujemy ich status i jesteśmy pewni, że zawsze dotrą na czas we wskazane miejsce. Współpracujemy bowiem z zaufanymi dostawcami. Stawiamy na wysoki standard obsługi klienta, a nasi eksperci, tak jak Pan Materac, służą fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży sypialnianej.

Nie bez powodu dla salonów wybraliśmy bardzo dogodne lokalizacje i ekskluzywne salony. Chcemy, byście czuli się u nas wyjątkowo.

Cieszymy się tym, co robimy. Swój entuzjazm przekazujemy na zewnątrz. Na naszym profilu społecznościowym na Facebooku można zobaczyć nagrania wideo ze spontanicznych akcji z okazji Dnia Kobiet, kiedy rozdawaliśmy paniom róże. Tacy jesteśmy i chcielibyśmy przekazać wam część siebie.

Zapraszamy na zakupy do sklepu WWW i do naszym placówek offline:

Salon Pan Materac I
AL. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów

Salon Pan Materac II
AL. Rejtana 67
35-959 Rzeszów
Galeria Nova, I piętro
Opis działalności
Chcemy dbać o sen, a także o samopoczucie naszych klientów, dlatego oferujemy szeroką ofertę materacy. Zapraszamy do kontaktu! Odwiedź sklep WWW lub jeden z salonów w Rzeszowie i przekonaj się do najlepszych materacy w wyjątkowo niskich cenach. Nasi specjaliści wskażą najlepsze rozwiązania dla twoich potrzeb. Naszych sklepów szukaj pod szyldem Pan Materac oraz Klinika Snu.
Produkty i usługi
Materace termoelastyczne:

Oferujemy wysokiej jakości materace termoelastyczne, w których zastosowano najnowocześniejsze pianki reagujące na temperaturę i nacisk ciała użytkownika. Taki materac doskonale się układa i optymalnie podpiera kręgosłup podczas wypoczynku. W naszym sklepie znajdziesz materace termoaktywne:

- Hilding;
- Janpol;
- Materasso;
- Tempur;
- Hevea.

Materace wysokoelastyczne:

To cała, najliczniejsza grupa produktów, w których budowie użyto pianki o różnych twardościach i właściwościach. Różne kompozycje warstw pian zapewniają inne odczucia użytkowe. Materace wysokoelastyczne świetnie poddają się ciężarowi ciała, oddając mu maksimum komfortu podczas wypoczynku. To produkty:

- Hilding;
- Janpol;
- Materasso;
- Tempur.

Materace kieszeniowe:

Materace kieszeniowe są obecnie najchętniej wybierane na rodzimym rynku. Występuje tutaj olbrzymie zróżnicowanie, począwszy od prostych materacy 1- czy 3-strefowych, a skończywszy na bardziej ekskluzywnych modelach 7-strefowych i multipocket. U nas znajdziesz marki:

- Hilding;
- Janpol;
- Materasso.

Materace lateksowe:

To produkty, które wykonano z lateksu naturalnego i syntetycznego. Niektóre z nich odlane są w jednej bryle, inne posiadają warstwy. Poprzez utworzone otwory dopuszczają powietrze do wnętrza wkładu. Są bardzo wygodne i doskonale dopasowują się do różnic anatomicznych ciała. To produkty producentów:

- Janpol;
- Hilding;
- Materasso;
- Hevea.

Materace kokosowe:

Spotykamy je zarówno w grupie produktów piankowych, sprężynowych, a najczęściej lateksowych. Płyta kokosowa usztywnia wkład, jest przewiewna i antyalergiczna. Idealnie absorbuje wilgoć i oddaje jej nadmiar do otoczenia. Janpol, Materasso i Hilding to producenci, których produkty zawierają wkład z kokosa.

Łóżka, stelaże, poduszki i pozostałe akcesoria:

Aby w pełni docenić walory materaca, należy dobrać do niego odpowiednie akcesoria i dodatki. Zamów odpowiednie łóżko, wybierz optymalny stelaż, poduszki i inne akcesoria.
Marki i specjalizacje
Oferujemy materace czołowych polskich i zagranicznych producentów:
- Janpol - znanej polskiej marki o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Hevea - polskiej firmy oferującej głównie materace lateksowe;
- Hilding - szwedzkiej grupy o pozycji międzynarodowego lidera produkcji materacy i łóżek;
- Materasso - słowackiej marki stawiającej na innowacyjne rozwiązania w sypialni;
- Tempur - giganta w produkcji materacy termoelastycznych zainspirowanego technologią NASA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń