Pan Materac

Wygodne materace dla dzieci i dorosłych

Materace
Wyzwolenia 2, 35-501 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
530 062 435
Adres korespondencyjny
Wyzwolenia 2, 35-501 Rzeszów podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Pan Materac, znajduje się w Rzeszowie. Od 2011 roku przedsiębiorstwo sprzedaje wszystko co potrzebne do wygodne spania, w tym przede wszystkim materace. Obecnie prowadzi 13 salonów stacjonarnych i zajmuje się sprzedażą internetową.
Produkty i usługi
Spokojny sen to marzenie wielu osób. Nie może się często ziścić, ponieważ nie mają ku temu odpowiednich warunków. Najpoważniejszym problemem z jakim się mierzą i to niezależnie od wieku, jest niewygodny materac. Na szczęście w salonach Pan Materac można zakupić odpowiedni materac, który zapewni spokojny sen i odpowiednią regenerację organizmu. Firma od lat sprzedaje materace i oferuje klientom rozwiązania zarówno swojej marki, jak i innych producentów. Wszystkie wytrzymałe, estetyczne i bezpieczne dla użytkowników. Możliwy jest zakup materaców w różnych rozmiarach i o różnym poziomie twardość, od miękkich, aż po twarde.

Materace które można zakupić w sklepie to:
-materace lateksowe
-materace sprężynowe
-materace piankowe
-materace termoelastyczne
-materace ortopedyczne
-materace rehabilitacyjne
-materace kokosowe
-materace ekskluzywne
-materace nawierzchniowe
-materace dla niemowląt

Do materaców można dokupić specjalne stelaże, w tym regulowane ręcznie i elektrycznie oraz pozbawione regulacji. Poza nimi dostępne są liczne akcesoria w tym poduszki, pościel i ochraniacze na materace.

Ważnym punktem w ofercie są też łóżka dla dorosłych i dzieci. Dzielą się na tapicerowane, drewniane, kontynentalne oraz płytowe.

Wszystkie produkty sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Możliwe są też zakupy przecenionych artykułów.

Oferta przygotowana przez Pan Materac jest bardzo szeroka, dlatego by w pełni ją poznać trzeba udać się do jednego z salonów marki albo odwiedzić stronę internetową. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ można tu nie tylko poczytać o poszczególnych materacach i innych produktach, ale również złożyć zamówienie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

sofy,