Elektroniczne Systemy Zabezpieczeń P.H.U. "Marbos" Mariusz Różański

Systemy teletechniczne, alarmy.

ul. Alsa 8, 35-030 Rzeszów podkarpackie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 382 785
178524788
biuro@marbos.pl
Adres korespondencyjny
ul. Alsa 8, 35-030 Rzeszów podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma nasza powstała w 1995 r w Rzeszowie. Główną działalnością firmy jest projektowanie i wykonawstwo specjalistycznych instalacji z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń
Produkty i usługi
Systemy alarmowe SWiN
Zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem (system alarmu włamania) lub pożarem (system przeciwpożarowy). W systemach alarmu włamania najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). System przeważnie uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika. Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.).

Systemy kontroli dostępu KD
System kontroli dostępu jest to zespół wzajemnie powiązanych urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych, których działanie ma na celu ograniczenie użytkownikom (całkowite lub określonym czasie) dostępu do sektorów (stref) tego systemu. Identyfikowanie użytkowników przez system kontroli dostępu zależny jest od zastosowanego typu urządzenia identyfikującego. Mogą to być:

odcisk linii papilarnych

tagi RFID,

tablice rejestracyjne pojazdów,

piloty radiowe.

System na podstawie danych zebranych podczas konfiguracji decyduje o tym, czy w danej chwili użytkownik ma prawo dostępu do sektora i uruchamia procedury mające na celu zezwolić lub zabronić przedostanie się użytkownika na strefę.


Systemy telewizji dozorowej CCTV
Telewizja przemysłowa (CCTV, od ang. closed-circuit television – dosł. telewizja o zamkniętym obwodzie) – system przekazywania obrazu (rzadziej w połączeniuz dźwiękiem) z określonych pomieszczeń w zamkniętym systemie odbiorczym (telewizja kablowa) służący do nadzoru oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane kamery.

Systemy rejestracji czasu pracy RCP
Profesjonalny system rejestracji (ewidencji) czasu pracy jest niezwykle praktyczny i sprawdzi się w każdej firmie wspomagając proces zarządzania pracownikami.

itp.
Marki i specjalizacje
-systemy telewizji dozorowej CCTV – Siemens, Panasonic, Ultrak, Aper, Urmet, DM

-systemy alarmowe SwiN i P/poż - Satel, DSC, Siemens, Galaxy, Napco

-systemy kontroli dostępu - Roger, Bibi, Compas

-systemu rejestracji czasu pracy RCP - Roger, Bibi

-instalacje automatyki bramowej i szlabany - Nice

-domofony cyfrowe i wideodomofony – Urmet, Commax

Działamy na terenie całego województwa i poza nim.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń