Falkon International

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Architektów 12 /32, 35-082 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
727 412 777
Adres korespondencyjny
ul. Architektów 12 /32, 35-082 Rzeszów podkarpackie

Informacje

O nas
Falkon International - innowacyjne i pewne rozwiązania ochrony podłoża. Innowacyjne i pewne rozwiązania dla każdego sektora przemysłu budowlanego zapewniające ochronę podłoża przy ekstremalnych obciążeniach.

Falkon International Sp z o.o. jest partnerem firmy Zigma®Ground Solutions z wyłącznością na Polskę i Europę Wschodnią. Jako dostawcy rozwiązań w budowie tymczasowych dojazdów i ochrony podłoża, staramy się zapewnić naszym klientom innowacyjne produkty „najlepsze w swojej klasie” gwarantujące najwyższy poziom wydajności, jakości i bezpieczeństwa.

Nasze tymczasowe nawierzchnie mogą sprostać ciągle zmieniającym się warunkom w branży inżynierii lądowej i wodnej, energetyce, odnawialnych źródłach energii, ropy i gazu, infrastruktury, prac gruntowych oraz imprez rekreacyjnych.


* Ekspertyza przemysłowa

Produkty TuffTrak i Euromata używane są na całym świecie w kluczowych branżach przemysłu, dostarczając unikalne i innowacyjne rozwiązania tymczasowego dostępu i ochrony podloża. Produkty te są uważane na rynku za "najlepsze w swojej klasie", zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i efektywność, wraz z pełnym zaangażowaniem naszej firmy w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.


* Zalety produktów do konstrukcji tymczasowych dojazdów i ochrony gruntów


Nasze rozwiązania przeznaczone do konstrukcji tymczasowych dojazdów, spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, zapobiegając szkodom dla środowiska i stanowiąc oszczędność czasu i kosztów. Nasze produkty są produkowane w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych i materiałów odpadowych, pozyskiwanych z przydatnych materiałów ze składowisk.
Opis działalności
Jesteśmy partnerem firmy Zigma®Ground Solutions z wyłącznością na Polskę i Europę Wschodnią
Produkty i usługi
Jako dostawcy rozwiązań w budowie tymczasowych dojazdów i ochrony podłoża, zapewniamy klientom innowacyjne produkty „najlepsze w swojej klasie” gwarantujące najwyższy poziom wydajności, jakości i bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania przeznaczone do konstrukcji tymczasowych dojazdów, spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, zapobiegając szkodom dla środowiska i stanowiąc oszczędność czasu i kosztów.

- drogi tymczasowe
- droga tymczasowa
- drogi technologiczne
- płyty drogowe
- drogi tymczasowe z płyt
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń