Falkon International Sp. z o.o.

Drogi tymczasowe dla celów budowlanych

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Architektów 12/32, 01-424 Rzeszów podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
Falkon International Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Nasza firma proponuje innowacyjne, sprawdzone oraz wydajne rozwiązania budowy dróg tymczasowych, dojazdowych dla inwestycji budowlanych wszelkiego typu. Jesteśmy polską firmą działającą głównie na rynku polskim oraz EU. Klientom umożliwiamy zakup i wypożyczenie paneli drogowych pod sprzęt cieżki, która sprawdza się nawet podczas ekstremalnych obciążeń.

Konieczność użycia maszyn budowlanych i środków transportu wpływa na potrzeby wykonania dróg dojazdowych oraz placów składowych oraz manewrowych, na którym odbywa się inwestycja. Zapewniamy elementy nawierzchni, które można zamontować w dowolnym miejscu. Nasza propozycja to produkty marek, takich jak TuffTrak TT TuffTrak TTXL i Euromata. Proponujemy:

- płyty drogowe,
- drogi tymczasowe,
- drogi technologiczne,
- dojazdy tymczasowe,
- wynajem płyt drogowych
- ochronę gruntu,
- oraz wiele innych.

Klientom zapewniamy najwyższy poziom wydajności oraz bezpieczeństwa. Z naszych usług korzystają firmy z branży inżynierii lądowej i wodnej, energetyki, odnawialnych źródłach energii, ropy i gazu, infrastruktury, prac gruntowych oraz imprez rekreacyjnych eventowych. Zapewniamy rozwiązania na każdą okazję.

Nasze produkty to rozwiązania ekologiczne. W całości są produkowane z materiałów w najwyższej klasy na rynku kompozytuHDPE1000. Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny oraz fachowe doradztwo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Opis działalności
Nasza firma nazywa się Falkon International. Jesteśmy partnerem firmy Zigma®Ground Solutions z wyłącznością na Polskę i Europę Wschodnią. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie. Dostarczamy rozwiązania inżynierii drogowej dla różnych segmentów branży budowlanej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jako dostawcy rozwiązań w budowie tymczasowych dojazdów i ochrony podłoża, zapewniamy klientom innowacyjne produkty „najlepsze w swojej klasie” gwarantujące najwyższy poziom wydajności, jakości i bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania przeznaczone do konstrukcji tymczasowych dojazdów, spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, zapobiegając szkodom dla środowiska i stanowiąc oszczędność czasu i kosztów.

- drogi tymczasowe
- droga tymczasowa
- drogi technologiczne
- płyty drogowe
- drogi tymczasowe z płyt
- wynajem płyt drogowych

Panele TUFFTRAK TT oraz TTXL występują w dwóch rozmiarach:

1.- TTXL 2m x 4m - 8m2 - 1x TIR zabiera 464m2 co stanowi 116mb drogi o szerokości 4m - przykład jednego TIR-a

2.- TT 2,5m x 3m - 7,5m2 - 1x TIR zabiera 525m2 co stanowi 175mb drogi o szerokości 3m - przykład jednego TIR-a

Powyższe rozwiązania dotyczą dojazdów dla sprzętu ciężkiego i trudnych warunków terenowych.

Jednego dnia jesteśmy w stanie zainstalować nawet do 1km dróg !!!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Migluk
Najlepsza firma tego typu w okolicy. Zapewnia naprawdę solidne rozwiązania, z których aż żal nie skorzystać. Tylko dzięki ich rozwiązaniom udało mi się stworzyć drogę dojazdową na czas budowy. Polecam.