Basmac sp. z o.o.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Energia odnawialna
ul. Baczyńskiego 7, 35-959 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(17) 852 00 47
Basmac sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Basmac to firma z wieloletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Przez lata obserwujemy rynek, na którym pojawiają się coraz nowsze technologie dla budownictwa. Przez wiele lat z naszych usług korzystali Klienci z województwa podkarpackiego i śląskiego. Prowadziliśmy także działalność na terenie Niemiec. Na ten moment zajmujemy się energią odnawialną, a także systemami grzewczymi opartymi na najnowszych technologiach. Produkujemy również systemy stropów JS dla rozwiązań budowlanych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach ludzie zużywają coraz więcej prądu w swoich domach, sklepach i fabrykach. Świetnym sposobem na pozyskiwanie elektryczności jest korzystanie z energii odnawialnej. Słońce to niedoceniona, a przecież bardzo dostępna forma pozyskiwania potrzebnej nam wszystkim energii. Fotowoltaika jest coraz częściej wybierana przez grono naszych Klientów, ponieważ staje się nowoczesnym i tanim sposobem na pozyskiwanie energii elektrycznej.

Ogniwo fotowoltaiczne przekształca promienie słoneczne w elektryczność. Każda instalacja opiera się głównie na modułach fotowoltaicznych, które zamieniają energię świetlną w energię elektryczną. Co ważne prąd zmienny, który zdobędziemy za pomocą urządzenia, możemy odsprzedać do sieci lub wykorzystać go w naszej firmie, czy innej części gospodarstwa. Aby korzystać z nagromadzonej energii w nocy, musimy wyposażyć się w specjalny akumulator, który będzie przechowywał nadmiar prądu.

Ogniwa fotowoltaiczne można zastosować w takich obszarach jak:
- elektrownie słoneczne,
- zasilanie fabryk przemysłowych,
- zasilanie układów telemetrycznych,
- domy jednorodzinne i kempingi,
- próby pojazdów działających na energię słoneczną,
- zasilanie elektroniki promów i sond kosmicznych,
- lampy ogrodowe,
- sygnalizacja świetlna.

Oferujemy Państwu sprzedaż oraz montaż wszystkich niezbędnych urządzeń instalacji fotowoltaicznej. Oferowane przez nas urządzenia pracują przez ok. 30 lat bez przerwy. Nie trzeba mieć na nie żadnych zezwoleń. W dodatku koszty takiej instalacji zwracają się po ok. 6-8 latach. Wykonujemy indywidualne projekty dla każdego Klienta.

Oferujemy jedynie kompletne zestawy. Jeden zakup zawiera wszystkie potrzebne urządzenia do montażu i uruchomienia systemu. Zajmujemy się formalnościami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Basmac z Rzeszowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe