Berger Kraus Kamil Rączy Sp. j.

Berger Kraus Mini koparki i ładowarki dla każdego!

Hurtownie rolnicze
ul. Dębicka 95, 35-213 Rzeszów podkarpackie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Berger Kraus Kamil Rączy Sp. j.

Informacje

O nas
Firma Berger Kraus to firma zlokalizowana w Rzeszowie, na obszarze województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w dystrybucji profesjonalnych maszyn budowlanych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Berger Kraus w Europie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom wszystkich sprzedawanych przez nas maszyn. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Oferujemy Państwu między innymi:

Mini koparki BK800 wraz z pełnym osprzętem,
Koparki BK1600 do bardziej wymagających prac,
Ładowarki kołowe 800KG, 1200KG, 1500KG
koparki BK1000 oraz BK1600 z silnikiem YANMAR.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować szereg różnych akcesoriów oraz części zamiennych. Proponujemy młoty wyburzeniowe do koparki, łyżki różnego rodzaju czy grabie do minikoparki. Dysponujemy także chwytakami do śmieci, chwytakami do drewnaoraz metalu. Prowadzimy również profesjonalny serwis maszyn budowlanych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą:
https://bergerkraus.pl
Opis działalności
Firma Berger Kraus jest zlokalizowana w Rzeszowie, w województwie podkarpackim. Zajmujemy się sprzedażą nowych mini koparek oraz ładowarek kołowych. Oferujemy Państwu między innymi: Mini koparki BK800 wraz z pełnym osprzętem, Koparki BK1600 do bardziej wymagających prac, Ładowarki kołowe 800KG, 1200KG, 1500KG koparki BK1000 oraz BK1600 z silnikiem YANMAR
Produkty i usługi
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Berger Kraus na rynek europejski. Ta marka nowoczesnych maszyn budowlanych to pewna i niezawodna jakość, która w znacznym stopniu może ułatwić zarówno wszelkiego rodzaju pracę budowlane, jak i ziemne.

Jako dystrybutor, jesteśmy obecni na rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość wszystkich naszych produktów oraz profesjonalną obsługę.

Na naszą ofertę składa się m.in:

Mini koparki BK800 wraz z pełnym osprzętem,
Koparki BK1600 do bardziej wymagających prac,
Ładowarki kołowe 800KG, 1200KG, 1500KG
koparki BK1000 oraz BK1600 z silnikiem YANMAR.

Dodatkowo możemy zaproponować Państwu różne akcesoria. Znajdą Państwo łyżki do koparek oraz szybkozłącze mechaniczne. Oferujemy także młoty hydrauliczne oraz ząb zrywający zrywak, który pomoże przy twardej nawierzchni. Niektóre z naszych mini koparek są wyposażone w wymienne końcówki, służące do różnych czynność. Wśród nich można wymienić chwytaki do drewna, chwytaki do metalu oraz chwytaki do śmieci.

Oprócz tego możemy polecić grabie do mini koparki oraz specjalne młoty wyburzeniowe. Prowadzimy również aktywną działalność jako serwis maszyn budowlanych z naciskiem na sprzęt naszej marki.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę oraz wieloletni staż w zawodzie są w stanie zawsze trafnie doradzić przy wyborze sprzętu, a w przypadku awarii radzą sobie z każdą możliwą usterką. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość pod każdym aspektem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe