Multika Doradztwo Finansowe

Otrzymasz pieniądze bez zbędnych pytań!

Kredyty i finansowanie
ul. Grottgera 26, 35-005 Rzeszów podkarpackie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(6 opinii) napisz opinię
Multika Doradztwo Finansowe

Informacje

O nas
Multika to pewna i sprawdzona przez wielu zadowolonych klientów marka z kilkunastoletnią tradycją. Oferujemy produkty kredytowe niemal wszystkich banków obecnych na polskim rynku.

Nieustannie się rozwijamy, szkolimy naszych pracowników i dopasowujemy ofertę, sposób działania do zmieniających się warunków otoczenia biznesowego, oczekiwań naszych klientów.

Wsłuchiwanie się w ich głos i nieustanne dostosowywanie się do ich potrzeb pozwala nam utrzymywać od lat pozycję lidera na rynku usług finansowych w południowo-wschodniej Polsce.

Szczycimy się, że większość naszych klientów współpracuje z nami od wielu lat, że pomagamy im w realizacji kolejnych planów osobistych i pomysłów biznesowych. Konkretną miarą zaufania jakim darzą markę Multika jej klienci jest fakt, że polecają nasze usługi swoim bliskim, przyjaciołom i partnerom biznesowym.

Liczne grono stałych klientów zawdzięczamy naszym pracownikom – ich profesjonalizmowi i chęci nieustannego rozwoju zawodowego. Wspieramy ich w poznawaniu zmieniających się ofert instytucji finansowych i przepisów prawa, rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych. Wymagamy przy tym przestrzegania najwyższych standardów etyki zawodowej.

Gwarantujemy Państwu uzyskanie rzetelnych porad i otrzymanie atrakcyjnych ofert przy minimum formalności. Proponujemy kredyty i pożyczki w instytucjach finansowych objętych nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), czyli w bankach i SKOK-ach, oraz w sprawdzonych, rzetelnych instytucjach pozabankowych działających z zgodnie z zasadami prawa i etyki biznesowej.

Bezpieczeństwo współpracy z nami zapewniają Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów.
Opis działalności
Multika to marka z kilkunastoletnią tradycją znana w większości miast Podkarpacia. Oferujemy produkty kredytowe – kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty i pożyczki samochodowe, leasingi Bezpieczeństwo współpracy z nami zapewniają Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie.
Produkty i usługi
Kilkanaście lat doświadczeń na rynku usług finansowych, doskonałe rozeznanie ofert instytucji finansowych działających w Polsce i bieżące kontakty z większością z nich, w połączeniu z profesjonalizmem naszych pracowników i ich nastawieniem na potrzeby klientów, pozwalają nam śmiało mówić, że znajdziemy rozwiązanie w każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji finansowej.

Proponujemy kredyty i pożyczki gotówkowe dla osób indywidualnych i firm.

Wiemy, gdzie szukać kredytów dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, znajdziemy oferty kredytów firmowych na oświadczenie, zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania leasingowe (oferujemy zarówno leasing samochodów jak i leasing maszyn i urządzeń).

Klienci indywidualni uzyskają u nas atrakcyjne propozycje kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Znajomość ofert kilkudziesięciu podmiotów działających na rynku finansowym pozwala nam proponować najlepsze i tanie kredyty, w tym kredyty na oświadczenie i szybkie pożyczki.

Proponujemy również kredyty konsolidacyjne, kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe i kredyty w ramach rządowych programów mieszkaniowych.

Dbając o bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów pośredniczymy w uzyskiwaniu kredytów i pożyczek w instytucjach podlegających nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, czyli w bankach i SKOK-ach, oraz oferujemy pożyczki pozabankowe (nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych z okresem spłaty od 3 do 60 miesięcy) u sprawdzonych, rzetelnych partnerów.

Oferujemy produkty spełniające wymogi ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Tym samym maksymalne oprocentowanie nominalne proponowanych przez nas kredytów i pożyczek nie przekracza w skali roku czterokrotności stopy lombardowej. Zgodnie z wymogami wspomnianej ustawy, kredytobiorca ma w każdej chwili prawo do wcześniejszej spłaty zaciągniętego zobowiązania i nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Nie oferujemy kredytów i pożyczek gotówkowych na okres krótszy niż 60 dni.

Zapraszamy do nas!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
N
Nick
Bardzo miła obsługa. Uśmiechnięci, konkretni. Doradza, pomogą. Wszystko na plus.
S
Stanisław
Świetny kontakt, szybka pomoc! Polecam
A
Anna
Bardzo profesjonalne doradztwo, firma naprawdę znająca się na swojej pracy, obeznana w rynku i nowych przepisach. Zostało poświęcone mi tyle czasu ile potrzebowałam.
,
,.,
Skorzystałam i mogę polecić.
P
Paweł
a ja polecam kasa szybko na koncie bez zbędnych formalności
D
T
Daniel T.
Dobry kontakt biuro obsługi odpowiada konkretnie na zadawane pytania Szybko pieniądze na koncie. POLECAM.