Trans Zygmunt Plus - transport hds, piasek kopany, ziemia ogrodowa

Transport samochodowy, hds, wywrotka, piaski, ziemia

Transport samochodowy
ul. Hetmańska 86, 35-078 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Adres korespondencyjny
Wólka Podleśna 150A 36-002 Jasionka
Trans Zygmunt Plus - transport hds, piasek kopany, ziemia ogrodowa

Informacje

Opis działalności
Trans Zygmunt Plus to firma znajdująca się w Wólce Podleśnej, w województwie podkarpackim. Od wielu lat świadczymy usługi transportowe. Zajmujemy się również sprzedażą kruszyw oraz serwisem samochodów ciężarowych. Zapraszamy!!!
Produkty i usługi
Działamy na rynku od 2014 roku. Przez lata zdołaliśmy zdobyć doświadczenie i zyskać zaufanie szerokiego grona Klientów. Przyjmujemy zlecenia pojedyncze, ale zachęcamy też do podjęcia z nami współpracy.

Głównym profilem naszej działalności jest transport HDS. Dysponujemy pojazdem z możliwością HDS i KIPRA o ładowności 10 ton. Posiada on wszystkie niezbędne przeglądy, jest niezawodny. Nasza ekipa pracowników jest odpowiednio przeszkolona, aby móc za jego pomocą wykonywać fachową pracę. Samochód posiada duży tonaż i małe gabaryty, dojedziemy nim niemal wszędzie.

Zlecenia realizujemy rzetelnie oraz w wyznaczonym terminie.

Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą kruszyw. Oferujemy m.in.:
- żwir drenarski
- piasek płukany
- piasek kopany
- ziemię – humus, torf itd.
Sprzedajemy też piasek kopany, piasek płukany i ziemię ogrodową. Dostarczymy towar pod wskazany adres, oferujemy też załadunek i rozładunek. Transportujemy też kostkę brukową i granitową (6 palet), szalunki i materiały budowlane, urządzenia i maszyny techniczne oraz wykonujemy transport na życzenie Klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń