Maxbud FHU Kamil Bobula

Deweloperzy
ul. Husarska 2 lok. 23, 35-242 Rzeszów podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
690 223 738
Adres korespondencyjny
ul. Husarska 2 lok. 23, 35-242 Rzeszów podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy generlanym wykonawcą inwestycji budowlanych na terenie Całej Polski oraz Gneralnym certyfikowanym wykonawcą systemów dociepleń budynków STO STO EXPERT.
Produkty i usługi
Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, wykończenia wnętrz oraz sufity podwieszane a naszą specjalnością są łazienki o wysokim stopniu trudności. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi trendami i nowinkami technologicznymi w branży remontowej, dzięki czemu nasza oferta cały czas jest poszerzana. Służymy fachową pomocą w doborze materiałów jak i aranżacji wnętrz. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy w pełni zadowalał Klienta.

Remonty mieszkań

Kupno odpowiedniego lokalu to dopiero początek do stworzenia wymarzonego i przytulnego mieszkania. Nasza firma kieruje zatem swoją ofertę do wszystkich osób, które chcą pięknie mieszkać. Służymy nie tylko pomocą w doborze materiałów budowlanych, ale także podpowiadamy w kwestii aranżacji i dekoracji wnętrza. Z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego zlecenia i gwarantujemy satysfakcję z efektu końcowego.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z najlepszymi markami budowlanymi w Polsce takimi JAK:

3W, dystrybucja budowlana STO, STO EXPERT, CERESIT, GREINPLAST, CAPAROL, BAUMANN, MOSTOSTALL oraz zatrudniamy najlepszą kadrę fachamanów budowlanych w Polsce którzy pracę wykonują rzetelnie i fachowo!!!

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Pracownik
2019-03-07 10:33:53
Polecam fachowość rzetelność oraz profesjonalność !