Foto Przystań Przemysław Marcinek

Usługi fotograficzne
ul. Krzyżanowskiego 4D lok. 2, 35-329 Rzeszów podkarpackie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
579 078 962
Adres korespondencyjny
ul. Krzyżanowskiego 4D lok. 2, 35-329 Rzeszów podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Foto Przystań to firma zajmująca się profesjonalnie fotografią. Jej właścicielem jest Przemysław Marcinek, natomiast siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie.
Produkty i usługi
Porządny fotograf to osoba umiejąca nie tylko oddać moment na zdjęciu, ale osoba, która z tego momentu potrafi wyłapać najpiękniejszą część i zawrzeć to na fotografii. Właśnie według tej idei staramy się podążać w naszej praktyce fotograficznej, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności, aby nigdy nie dopuścić do sytuacji, gdy nasz Klient po otrzymanych od nas zdjęciach czuł rozczarowanie.

Potrafimy zarówno wykonywać zdjęcia okolicznościowe, w których niezwykle ważnym aspektem jest zrozumienie magii danego momentu, jak i wydobycie z niego głębi. Zdjęcia na takie okazje jak rocznice, urodziny wesele i wiele innych to nasza specjalność, a ich robienie, to dla nas czysta przyjemność

Wykonamy dla was zdjęcia na paszport, wizę, do dowodu osobistego, zdjęcie legitymacyjne czy na prawo jazdy. Nie stanowi dla nas problemu, aby zrobić precyzyjne zdjęcia, według wytycznych danego urzędu czy innych formalnych instytucji.

W naszym studio mogą też Państwo zaopatrzyć się w spersonalizowane przedmioty. Zamówicie u nas kubki, magnesy na lodówkę, koszulki i wiele innych przedmiotów z własnym nadrukiem, co stanowi idealny prezent okolicznościowy.

Gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm ze strony naszych fotografów.

Serdecznie zapraszamy do nas!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Rzeszów

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Elka
Świetnie obsługują, profesjonalnie ale na luzie
M
Marzena
Fajna obsługa, profesjonalna usługa
A
Anna
Super obsługa, kapitalny klimat