Qchnia Project Krzysztof Szmist

Zajmujemy się aranżacją lokali gastronomicznych

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
ul. Lewakowskiego 10, 35-119 Rzeszów podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(17) 856 75 09
Adres korespondencyjny
ul. Lewakowskiego 10, 35-119 Rzeszów podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Qchnia Project w Rzeszowie to firma tworząca nowoczesne, przemyślane rozwiązania z zakresu kompleksowego wyposażania gastronomii w maszyny i urządzenia. Właścicielem firmy jest Krzysztof Szmist – pasjonat gastronomii z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w branży. Wspierany przez profesjonalistów, zapewnia fachową pomoc na każdym etapie realizacji.
Produkty i usługi
Oferta firmy powstała głównie z myślą o dużych firmach. Zespół firmy tworzą kreatywni ludzie, którzy w pełni angażują się w realizację najbardziej ambitnych projektów.

Qchnia Project pracuje z inwestorami z Polski, Ukrainy, Słowacji, Czech czy Niemiec. Wiedza i doświadczenie zdobywane na przestrzeni kilkunastu lat pozwalają jej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Korzystając z nowoczesnego oprogramowania CAD oraz programów do grafiki 3D, wykonuje projekty technologiczne, wnętrz oraz mebli dla obiektów komercyjnych i prywatnych. Projekty uzupełnia o wytyczne branżowe oraz uzgodnienia dostosowane do obowiązujących przepisów BHP, P.POŻ, Sanepid, PIP czy HACCP. Współpracując ze sprawdzonymi firmami, zapewnia pomoc w realizacji wszelkich prac wykończeniowych, montażu klimatyzacji i wentylacji czy układaniu kostki brukowej.

W ofercie firmy można znaleźć urządzenia oraz meble gastronomiczne renomowanych producentów. Oferuje:

- wyposażenie kuchni
- wyposażenie kawiarni
- wyposażenie baru
- wyposażenie pizzerii
- wyposażenie cukierni
- wyposażenie restauracji

Kompleksowość oferty Qchni Project przejawia się również w prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi urządzeń gastronomicznych oraz świadczeniu usług dodatkowych. Co więcej, zapewnia fachową pomoc w doborze zastawy stołowej i dekoracji.

Otwierasz lokal gastronomiczny? Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu wnętrz i doborze sprzętu? Skorzystaj z pomocy ekspertów!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
.
.....
Bardzo bogata oferta, towar najwyższej jakości. Świetna obsługa. Polecam