Podkarpackie Centrum Odszkodowań

Minimalizujemy koszty a maksymalizujemy satysfakcję.

Odszkodowania
ul. Paderewskiego 104, 35-328 Rzeszów podkarpackie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(17) 852 14 03
789455660
Adres korespondencyjny
ul. Paderewskiego 104, 35-328 Rzeszów podkarpackie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Podkarpackie Centrum Odszkodowań Versus to prężnie działająca w Polsce firma pomagająca osobom poszkodowanym. PCO Versus to profesjonalny zespół prawników i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy darmowe konsultacje z adwokatem od początku postępowania.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w wyniku wypadku, z przyczyn czyjegoś zaniedbania czy bezmyślności, Twoje życie lub zdrowie zostało zagrożone – należy Ci się odszkodowanie!

Podstawową działalnością firmy VERSUS jest doradztwo i reprezentacja pozasądowa oraz sądowa osób poszkodowanych w wypadkach. W swoim profesjonalizmie koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdej powierzonej nam sprawy. Jesteśmy zespołem ludzi posiadającym doświadczenie na rynku, w związku z czym potrafimy szybko ocenić sytuacje i podjąć odpowiednie działania.

Zachęcamy do zakupu certyfikatu, który umożliwi Państwu uzyskanie wstępnych bezpłatnych porad prawnych. W celu zakupu certyfikatu serdecznie zapraszamy do kontaktu:

- w formie telefonicznej: + 48 17 852 14 03 lub 531 294 603
- drogą mailową: biuro@odszkodowania-versus.pl
- w formie osobistej w siedzibie firmy Podkarpacki Centrum Odszkodowań, VERSUS" s.c ul. Paderewskiego 104, 35-328 Rzeszów.
Opis działalności
PCO - odszkodowanie, zadośćuczynienie, doradztwo, szkoda, OC, pomoc frankowiczom, waloryzacja i kapitalizacja renty, upadłość konsumencka, szkody rzeczowe. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Czego możemy dochodzić:
- zaliczka na poczet kosztów leczenia,
- zwrot udokumentowanych kosztów leczenia, dojazdów, przejazdów na wizyty kontrolne, zabiegi rehabilitacyjne, dojazdy najbliższej rodziny celem odwiedzin, koszty specjalnych diet, odżywek leczniczych, koszty zakupu środków opatrunkowych, ortopedycznych, sprzętu ortopedycznego, odpłatne wizyty lekarskie, koszty pobytu w sanatorium, koszty opieki drugiej osoby - jeśli ta była konieczna,
- koszty koniecznej zmiany kwalifikacji zawodowych,
- zwrot utraconych korzyści w związku z przebywaniem w szpitalu, na zwolnieniu lekarskim poszkodowanego lub osób nim się opiekujących,
- zwrot zniszczonej odzieży w wypadku i innych przedmiotów - rachunki, zniszczone przedmioty, odzież, oświadczenia.

Szkody majątkowe wynikające z uszczerbku na zdrowiu, śmierci:

- jednorazowe odszkodowanie,
- renta z tytułu zwiększonych potrzeb,
- renta z tytułu utraconego dochodu,
- zadośćuczynienie,
- renta odszkodowawcza dla członków rodziny,
- zwrot kosztów pogrzebu.

Dodatkowo firma VERSUS rozszerzyła swoją działalność o ofertę bezpłatnych wstępnych porad prawnych, obejmującą swoim zakresem następujące dziedziny prawa:

- Prawo cywilne
- Prawo karne
- Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
- Prawo rodzinne
- Kwestie związane z małżeństwem i rozpadem małżeństwa

W ramach nowej usługi pomożemy znaleźć Państwu rozwiązania w przypadku pojawienia się problemów prawnych w różnych dziedzinach życia, np: sprawy spadkowe, rozwód, ubezwłasnowolnienie, różnego rodzaju sprawy związane z odpowiedzialnością karną, sprawy pracownicze i kwestie związane z nieuzasadnionym zakończeniem stosunku pracy, a także wiele innych! rozszerzyła swoją działalność o ofertę bezpłatnych wstępnych porad prawnych, obejmującą swoim zakresem następujące dziedziny prawa :
- Prawo cywilne
-
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń