Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojdyło

Pomoc prawna dla przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych.

Radcy prawni
ul. Południowa 27, 35-302 Rzeszów podkarpackie
(3 opinie) napisz opinię
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojdyło

Informacje

Opis działalności
Właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego jest Marcin Wojdyło. Siedziba działalności mieści się w Rzeszowie, na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Klienci naszej Kancelarii mogą skorzystać z usług zastępstwa procesowego przed sądami rejonowymi, okręgowymi i apelacyjnymi, a także przed Sądem Najwyższym. Reprezentujemy także interesy naszych Klientów przed organami administracji w postępowaniach administracyjnych oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi.

Świadczymy usługi zarówno w ramach stałej współpracy obejmującej obsługę prawną, jak i pojedynczych zleceń, porad i konsultacji prawnych. Ponadto zapewniamy wyspecjalizowane usługi dedykowane poszczególnym grupom Klientów. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz właścicieli firm i instytucji. Priorytetem Kancelarii jest szybkie i sprawne działanie, przy czym dobro Klienta jest zawsze najważniejsze.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:
- przygotowywanie projektów umów,
- opiniowanie umów w obrocie handlowym,
- obsługa korporacyjna spółek,
- wsparcie kadry menadżerskiej,
- doradztwo w procesie zmian w strukturze własnościowej,
- obsługa prawna procesów inwestycyjnych,
- usługi prawne na rzecz deweloperów,
- windykacja należności,
- sprawy z zakresu prawa cywilnego,
- regulacja stanu prawnego nieruchomości.

Pomagamy również w zakładaniu spółek cywilnych, kapitałowych i osobowych, takich jak spółka jawna, partnerska, komandytowa oraz komandytowo–akcyjna. Zajmujemy się również uzyskiwaniem wpisów w KRS, a także numerów NIP, REGON i statusu podatnika VAT. Prowadzimy sprawy spadkowe w zakresie prawa rodzinnego, staramy się o uzyskiwanie odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych i wypadków przy pracy. Podejmujemy się także prowadzenia spraw pracowniczych, w szczególności związanych z bezpodstawnym rozwiązaniem stosunku pracy przez pracodawcę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Rzeszowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Marek
Polecamy współpracę, w tej Kancelarii doskonale znają się na prawie cywilnym.
J
Julietta
Polecamy, oferują fachowe doradztwo prawne.
G
Gosia
Kompleksowe usługi prawne, regularnie korzystamy z usług tej Kancelarii, w pełni spełniają nasze oczekiwania.