Enosta Sp. z o.o. Osuszanie budynków Izolacje przeciwwilgociowe

Profesjonalne osuszenia i hydroizolacje – dokładnie i w dobrej cenie!

Osuszanie budynków
ul. Popiełuszki 8 /46, 35-328 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 247 338
Enosta Sp. z o.o. Osuszanie budynków Izolacje przeciwwilgociowe

Informacje

Opis działalności
Firma Enosta jest zlokalizowana w Rzeszowie. Działamy od 1989 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnym osuszaniu budynków oraz zakładaniu izolacji przeciwwilgociowych.
Produkty i usługi
Nasza firma to specjalistyczne usługi związane z osuszaniem budynków, hydroizolacjami oraz neutralizacją promieniowania żył wodnych. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad trzydziestu lat. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Proponujemy między innymi:

- iniekcje przeciwwilgociowe
- drenaże
- izolacje przeciwwilgociowe
- iniekcje ciśnieniowe,
- uszczelnianie dachów.
- uszczelnianie tarasów.

Przeprowadzamy szczegółowej diagnozy mikologiczne mające na celu znalezienie wszelkich siedlisk grzybów w inspekcjonowanym obszarze. Oferowane przez nas profesjonalne usługi odwadniania i wysuszenia budynków to stuprocentowa pewność na uniknięcie wszelkich problemów związanych z wilgotnością. Odgrzybiamy budynki i osuszamy mury. Roboty wysuszeniowe to nasza specjalność już od wielu lat.

Poprzez nowoczesną technologię oraz zespół doświadczonych pracowników, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym nam zadaniem i wykonać je na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe