Lift Rzeszów. Windy i schody ruchome

Lider wśród dostawców i serwisantów urządzeń dźwigowych

Windy i urządzenia dźwigowe
ul. Reja 10, 35-211 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(17) 852 43 65
Adres korespondencyjny
ul. Reja 10, 35-211 Rzeszów podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Lift Rzeszów jest przedsiębiorstwem, którego historia sięga 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, a jej właścicielem jest Jan Kruczek. Zakład specjalizuje się w dostarczaniu i naprawianiu urządzeń dźwigowych.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa jest dostawa dla Klienta dźwigów, które pochodzą od renomowanych producentów. Windy przywożone przez Lift Rzeszów są gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności. Przedsiębiorstwo dokonuje także serwisu starych dźwigów.

Zastanawiając się nad wyborem windy, mogą Państwo przejrzeć szeroką gamę ofert różniących się od siebie wzorami oraz możliwościami technicznymi. Urządzenia dobierane są według indywidualnych wymagań estetycznych i funkcjonalnych. Specjaliści doradzą najlepsze rozwiązania pod względem warunków architektonicznych.

W ofercie firmy znajdą Państwo:

- dźwigi osobowe,
- dźwigi towarowe,
- platformy dla osób niepełnosprawnych,
- schody i chodniki ruchome,
- podnośniki schodowe dla inwalidów,
- urządzenia transportu pionowego.

Jeśli nie chcą Państwo montować nowego podnośnika, firma zapewni modernizację i konserwację istniejących już urządzeń. Przystępna cena i oferta dopasowana do nieustannie zmieniającego się rynku spowodowała znaczny wzrost zadowolenia Klientów.

Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Ekipa z chęciąodpowie na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

skg,
lift,