Bar u Słowika Krystyna Słowik

Smaczne posiłki i obiady domowe

Restauracje
ul. Senatorska 135, 35-317 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
695 935 823
Adres korespondencyjny
ul. Senatorska 135, 35-317 Rzeszów podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Bar u Słowika, którego właścicielką jest Krystyna Helena Słowik, powstał już jakiś czas temu. Jesteśmy młodą, ale perspektywiczną firmą i ciągle dbamy o własny rozwój i dostosowanie się do jak największego grona Klientów. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Rzeszowie, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem baru mlecznego. Oferujemy w nim smaczne posiłki oraz katering. Chętnie przygotujemy ciepły i tani obiad w razie wyjścia na miasto z rodziną czy znajomymi. Gwarantujemy ciepłą atmosferę i nad wyraz dobre posiłki.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi:
- catering,
- ciepłe posiłki,
- obiady domowe,
- kebab,
- zapiekanki,
- dania fast food.

Oferujemy także usługę dowożenia jedzenia na wynos. Staramy się zrobić to jak najszybciej, by otrzymane jedzenie zachowało swoje pierwotne właściwości. Jednocześnie robimy to nad wyraz ostrożnie, by z dostawą nie było żadnych problemów. Dania przygotowywane przez nas są świeże i smaczne, co gwarantują nam liczne współprace nawiązane z zaufanymi dostawcami produktów spożywczych.

Kadra pracownicza to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które pracują w branży gastronomicznej od wielu lat. Dokładnie znają nasze menu i wszelkie sposoby przyrządzania potraw, więc dajemy Państwu gwarancję tego, że otrzymany posiłek będzie ciepły, smaczny i przede wszystkim tani. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia placówki Baru u Słowika w Rzeszowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Rzeszów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń