Corte Salon fryzjerstwa Sabina Strojek

Profesjonalne usługi fryzjerskie

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Twardowskiego 6e, 35-302 Rzeszów podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
Corte Salon fryzjerstwa Sabina Strojek

Informacje

Opis działalności
Salon Fryzjerski Corte to miejsce, w którym profesjonalnie zadbasz o wygląd oraz kondycję włosów. Salonem zarządza doświadczona stylistka fryzur, Sabina Strojek.
Produkty i usługi
Corte oferuje pełen zakres usług fryzjerskich. Jest to renomowany salon, w którym certyfikowani pracownicy zapewniają najwyższą jakość usług. W ofercie znajduje się zarówno strzyżenie damskie, jak i męskie. Specjalnością salonu są eleganckie upięcia czy stylizacje fryzur, a także koloryzacje oraz cięcia. Zapewniło to uznanie wielu zadowolonych klientek oraz klientów, których grono nieustannie się poszerza dzięki rekomendacjom.

Zakres usług:
- keratynowe wygładzenie
- koloryzacja + modelowanie
- pielęgnacja włosów
- modelowanie
- strzyżenie damskie
- strzyżenie grzywki
- strzyżenie + koloryzacja
- strzyżenie męskie,
- upięcia / stylizacje.

Oferta salonu jest nieustannie aktualizowana, by móc sprostać oczekiwaniom klientów. Wykwalifikowana kadra pracowników profesjonalnie zajmie się doborem fryzury do kształtu twarzy i typu urody, jak również oferuje fachowe doradztwo odnośnie pielęgnacji włosów. Korzystają oni z wysokiej jakości kosmetyków uznanych marek.

W Salonie Fryzjerskim Corte można również nabyć vouchery na zabiegi. Jest to elegancki prezent dla osób ceniących sobie piękno, dla których dbanie o siebie jest przyjemnością.

Salon jest miejscem przyjaznym dzieciom, w którym mogą zaczekać na rodziców korzystających z usług fryzjerskich. Istnieje możliwość płatności kartą.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzozowski, dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, Rzeszów, strzyżowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
alex
polecam ten salon, to że naprawdę dobra fryzjerka to jedno ale atmosfera w salonie bardzo miła, chce sie wracać