Greenfield Solutions Sp. z o.o.

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Warszawska 18B lok. 105, 35-205 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
535 130 490
Greenfield Solutions Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest budowa dróg tymczasowych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Wykonujemy drogi tymczasowe, panele drogowe, drogi dojazdowe, płyty drogowe, płyty drogowe tymczasowe, drogi na koncerty, drogi na eventy, panele ochronne na place, a także panele ochronne na kostkę brukową. Wszystkie nasze drogi i panele powstają z materiałów biodegradowalnych i odnawialnych. Dzięki temu nasza firma przyczynia się do ochrony otaczającego nas środowiska naturalnego.

Nasze drogi i płyty znajdują wiele zastosowań. Sprawdzają się jako drogi dojazdowe do obszarów montażowych przy budowie farm wiatrowych, chronią podłoże przez naciskiem ciężkiego sprzętu, umożliwiają dojazd dla dźwigów i maszyn budowlanych, mogą być wykorzystane jako fundamenty pod dźwigi, a także sprawdzają się podczas koncertów i eventów, wpływając na bezpieczny przebieg imprezy. Najczęściej wykonujemy drogi z płyty HDPE, płyty TT Panel oraz eMAT.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń