Moto-Dakar sp. z o.o.

Dystrybutor wyposażenia warsztatów samochodowych

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych
ul. Wita Stwosza 48, 35-113 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 392 092
Moto-Dakar sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Moto-Dakar to spółka działająca nieprzerwanie od 2005 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Rzeszowie, w województwie podkarpackim. Przedsiębiorstwo wyposaża warsztaty samochodowe oraz myjnie w niezbędne urządzenia.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje narzędzia ręczne i pneumatyczne, a także elektronarzędzia renomowanych marek w branży. Poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. Komponując naszą ofertę, zwróciliśmy uwagę na różnorodność oraz jakość produktów, które oferujemy.

W naszej ofercie znajda Państwo między innymi:

- narzędzia warsztatowe,
- elektronarzędzia,
- narzędzia pneumatyczne,
- narzędzia pomiarowe,
- podnośniki,
- wózki warsztatowe,
- wyważarki,
- zestawy kluczy,
- pompy z zasilaniem elektrycznym.

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną, dlatego w naszej firmie pasjonaci majsterkowania oraz właściciele warsztatów samochodowych znajdą dla siebie odpowiednie produkty.

Akcesoria warsztatowe dostępne w naszej ofercie z pewnością usprawnią organizację w warsztacie samochodowym. Znaczną część oferty stanowią wózki warsztatowe, które doskonale sprawdzają się nawet w warsztatach z dużym parkiem narzędziowym. Solidne wykonanie, wygodne otwieranie szuflad na łożyskach kulkowych, blokada wysuwu szuflad, ergonomiczne kształty oraz wzmocniona konstrukcja to tylko niektóre z zalet, jakie posiadają wózki warsztatowe dostępne w naszym sklepie.

Dostarczamy narzędzia ułatwiające pracę mechanikom, począwszy od drobnych kluczy po duże zestawy łącznie z profesjonalnie wyposażonymi wózkami narzędziowymi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Moto-Dakar z Rzeszowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe