Tramer Sp. z o.o.

Budowa sieci teletechnicznych

Operatorzy telekomunikacyjni
ul. Wspólna 2, 35-205 Rzeszów podkarpackie
(4 opinie) napisz opinię
Tramer Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firmę Tramer założyliśmy w 2011 roku na terenie Rzeszowa. Nasza działalność obejmuje dwa główne obszary, czyli energetykę i telekomunikację. Zajmujemy się projektowaniem i budową sieci telekomunikacyjnych i światłowodowych pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Produkty i usługi
Projektujemy i budujemy sieci telekomunikacyjne oraz energetyczne. Do naszych usług nie należy jedynie montaż instalacji, ale również jej utrzymanie, czy zapewnienie sprawnego działania każdego sprzętu oraz usuwanie usterek i uszkodzeń. Jako kadra firmy Tramer czuwamy nad każdą zaprojektowaną instalacją i przeprowadzamy przeglądy okresowe oraz zajmujemy się konserwacją sieci.

W naszej ofercie projektowej znajdują się:
- sieci światłowodowe i telekomunikacyjne,
- sieci telewizji kablowej,
- sieci elektroenergetyczne niskiego i średniego napięcia,
- sieci teleinformatyczne.

Podczas projektowania sieci telekomunikacyjnych przygotowujemy pełną dokumentację z przebiegiem trasy kabli umieszczonych w kanalizacji teletechnicznej. Zajmujemy się pozyskaniem pozwoleń na rozpoczęcie budowy oraz uzyskaniem prawa do terenu, na którym zrealizujemy inwestycję.

Budujemy takie instalacje jak:
- kanalizacja kablowa,
- sieci telewizyjne wraz z okablowaniem magistralnym i rurarzem,
- sieci światłowodowe i sieci miedziane,
- systemy teletechniczne z infrastrukturą towarzyszącą,
- linie napowietrzne,
- urządzenia teletransmisyjne i stacyjne,
- linie elektroenergetyczne i kablowe,
- sygnalizacje świetlne na drogach,
- stacje transformatorowe wszystkich typów,
- oświetlenie drogowe,
- oświetlenie w obiektach zabytkowych.

Zapewniamy nadzór inwestorski nad całą planową inwestycją. Przygotowujemy również dokumentację powykonawczą. W razie jakichkolwiek problemów z transmisją danych, czy transmisją sygnału przesyłanego przez sieć, zajmujemy się usuwaniem usterek.

Zapraszamy do kontaktu - firma Tramer z Rzeszowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, podkarpackie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
Cezary
Firma bardzo dba o wykonaną instalację. Co jakiś czas wysyłają technika, aby dokładnie obejrzał wszystkie urządzenia i zalecił ewentualną konserwację. Widać, że zależy im na Kliencie.
J
Jarosław
Polecam tę firmę. Mają uprawnienia do montażu linii elektroenergetycznych średniego napięcia. Wiedzą jak poprowadzić całe okablowanie. Potrafią stworzyć projekt zgodny z aktualnymi normami. Wykonują bezpieczny montaż.
H
Halina
Firma wykonała dla naszej gminy projekt i montaż sieci telekomunikacyjnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Jedna firma zajęła się dosłownie wszystkim, od kwestii prawnych, po projekt i budowę. Wszystko zostało odpowiednio zabezpieczone.
F
Filip
Jak najbardziej polecam usługi tej firmy. Szczególnie dlatego, że każdą instalację montują pod klucz. Sami załatwiają wszystkie pozwolenia związane z budową oraz obsługą terenu inwestycji. Mają pojęcie o aktualnych przepisach prawnych. Wykonują szczegółowy projekt i sami zajmują się montażem. Kompleksowa obsługa.