Termar Sp. z o.o.

Montaż wentylacji i klimatyzacji.

Klimatyzacja
ul. Wyspiańskiego 18D, 35-111 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Termar Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Tremar działa na rynku od 2017 roku i świadczy usługi z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Rzeszowie.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przeprowadzaniem instalacji klimatyzacji i wentylacji w domach oraz w biurach. Montujemy również wanny z hydromasażem i sauny. Jako doświadczone przedsiębiorstwo gwarantujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich materiałów i fachową realizację każdego powierzonego zadania.

Do naszych usług należy:
-dostarczanie pieców do saun
-wykonywanie saun fińskich
- instalowanie akcesoriów i kabin saun parowych
- montaż systemów przeciwoblodzeniowych do rur, rynien oraz podjazdów
- instalowanie systemów klimatyzacji i wentylacji

Urządzenia instalowane przez nas pochodzą od znanych producentów cenionych za jakość swoich produktów. Pracownicy naszej firmy są doskonale wyszkoleni i mają doświadczenie w branży.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, by jak najlepiej dostosować go do potrzeb i życzeń Klienta. Z chęcią pomagamy w opracowaniu koncepcji i wprowadzamy ją w życie. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i terminowe wykonywanie zleceń.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą TREMAR i do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzozowski, kolbuszowski, Krosno, leżajski, łańcucki, niżański, przeworski, ropczycko-sędziszowski, Rzeszów, strzyżowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń