Maszyny do Szycia Zieliński w Panoramie Firm

Maszyny do Szycia Zieliński

MASZYNY DO SZYCIA ZIELIŃSKI.

ul. Stanisława Augusta 50
35-210 Rzeszów, woj. podkarpackie
dodatkowe dane kontaktowe
Informacje

Opis działalności

Maszyny do szycia - nowe - używane - wynajem - dzierżawa! Zapraszamy do naszej firmy i zapoznania się z pełną ofertą.

O nas

W naszej ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze firm JUKI, SIRUBA, DURKOPP, BROTHER, ZOJE, KANSAI SPECIAL, JACK. Od wielu lat wyposażamy kompleksowo szwalnie w maszyny do szycia, urządzenia krojcze oraz prasowalnicze.

Obsługujemy kompleksowo firmy z całego kraju i z zagranicy.

Nasi główni klienci

Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Marki i specjalizacje

Posiadamy nowe maszyny Jack, kompleksowo wyposażamy Twoją szwalnię w nowe lub używane maszyny i urządzenia szwalnicze. Jesteśmy przedstawicielem marki Jack która jest jedną z najlepszych marek maszyn do szycia. Na nowe maszyny dajemy rok gwarancji, dopasujemy ją do Twoich potrzeb. Transport urządzeń w naszym zakresie.

Produkty i usługi

W naszej ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze firm JUKI, SIRUBA, DURKOPP, BROTHER, ZOJE, KANSAI SPECIAL. Wyposażamy kompleksowo szwalnie w maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze oraz prasowalnicze.

Stębnówki, stębnówki szwalnicze, maszyny szyjące, do szycia, szwalnicze, hurt, detal, przemysłowe maszyny szwalnicze, owerlok, owerloki, owerlock, owerlocki, krawieckie, tapicerskie, stebnówki z potrójnym transportem, du-główki, dziurakaczki, dziurkarka, automaty szyjące, noże krojcze, pionowe, taśmowe, imitacja ściegu ręcznego, przewijarki, przewijarko-przeglądarki, stoły krojcze, prasowalnicze stojaki, stoły, maszyny cylindryczne, zyg-zag, tapicerskie, do kołder, z wydłużonym ramieniem, długoramienne, praworamienne maszyny, maszyny specjalistyczne.

Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju.

Dzierżawa maszyn do szycia.

Naprawiamy i serwisujemy maszyny do szycia i maszyny szwalnicze.

Oferujemy:
- maszyny do szycia,
- maszyny szwalnicze,
- maszyny cylindryczne,
- maszyny specjalistyczne,
- przemysłowe maszyny szwalnicze,
- maszyny tapicerskie,
- owerloki krawieckie,
- stębnówki szwalnicze,
- stebnówki z potrójnym transportem,
- dziurkarki,
-automaty szyjące,
- noże krojcze (pionowe, taśmowe),
- przewijarki,
- przewijarko-przeglądarki,
- stoły krojcze,
- prasowalnicze stojaki.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Kolbuszowa, Milicz, Kraśnik, Ryki, Wieliczka, Strzyżów, Włoszczowa, Pabianice, Kielce, Olkusz
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(8 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Martes Szwalnia
2017-08-16
Zakupione maszyny u Pana Zielińskiego marki JACK są w świetnych cenach i naprawdę godne polecenia !!! Zakupiliśmy cały zestaw 20 maszyn i wszystko było dograne tak jak się należy , zero naciągania i omotania klienta jak w innych " FIRMACH" POLECAM.
Zdzislaw
2017-03-07
Wyposażyłem Szwalnie w cały park maszynowy. Maszyny zakupione u Pana Zielińskiego po dobrej cenie. Polecam. Zdzisław Sendlak.
Senit odież
2016-09-23
Jestem Bardzo zadowolony, super obsługa i duży wybór maszyn i części, miła obsługa, no i bardzo niska cena. POLECAM.
Darek
2016-05-20
Polecam wszystkim.
Klient
2016-04-21
Polecam firmę Pana Zielińskiego, duży wybór i dobre ceny.
Zadowolony
2015-09-11
Szukałem i znalazłem.
Jacek Nowak
2014-09-16
Super firma z maszynami do szycia, dobre ceny i bardzo dobra obsługa klienta. POLECAM!
Zbigniew Rak
2014-09-16
Najlepsza firma z maszynami do szycia na Podkarpaciu. Bardzo dobre ceny maszyn i części. Mają naprawdę wybór i świetną obsługę!! POLECAM!!
maszyny juki, siruba, durkopp, pfaff krojcze, kaletnicze, obuwnicze, stołki krawieckie, części do maszyn szwalniczych, maszyny domowe, dzierżawa maszyn do szycia, elna, maszyny szwalnicze, stębnówkie, prasowalnicze, lamowacze, maszyny tapicerskie, maszyny do kołder, cylindryczne, maszyny z potrójnym transportem, maszyny do żagli, juki, maszyny do szycia, wynajem maszyn do szycia, overlocki, overlock, maszyna do szycia, maszyny do szycia juki, maszyny do szycia overlock, maszyny szyjące, urządzenia krojcze, urządzenia prasowalnicze, maszyny prasowalnicze, maszyny krojnicze, maszyny do szycia ciężkiego, maszyny dwuigłowe, stębnówki jednoigłowe, maszyny typu overlocki, maszyny paskarki, ryglówki elektroniczne, maszyny typu guzikarki, maszyny zig zag, szlufkarki, maszyny typu szlufkarki, maszyny do uszczelniania szwów, szwalnicze maszyny, do szycia maszyny, maszyny do szycia domowe, wyposażenie krojowni, części do maszyn do szycia, maszyny drabinkowe, domowe maszyny do szycia, nowe maszyny do szycia, używane maszyny do szycia, maszyny do szycia nowe, maszyny do szycia używane, maszyny obuwnicze, maszyny kaletnicze, maszyny do szycia przemysłowe, maszyna do szycia skóry, wytwornice pary, stoły bez wytwornicy pary, stoły z wytwornicą pary, maszyny specjalistyczne, maszyny szwalanicze specjalistyczne, maszyny do szycia specjalistyczne, stębnówki, stębnówka, maszyny do haftowania, maszyny do szycia haftujące, overlocki przemysłowe, renderki przemysłowe, wyposażenie pracowni krawieckiej, noże krojnicze

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Stanisława Augusta 50
35-210 Rzeszów, woj. podkarpackie