Afg-Agencja Foto-Grafika Andrzej Busz

Agencja fotograficzna z szerokim asortymentem usług.

Usługi fotograficzne
ul. Kwiatkowskiego 17/18, 39-400 Tarnobrzeg podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Afg-Agencja Foto-Grafika Andrzej Busz

Informacje

Opis działalności
Afg-Agencja Foto-Grafika to przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Andrzej Busz. Firma prowadzona jest w miejscowości Tarnobrzeg w województwie podkarpackim. Działalność specjalizuje się w wykonaniu profesjonalnych usług fotograficznych.
Produkty i usługi
Profesjonalny fotograf jest kluczem do wydarzeń, które na wieki zostaną zapamiętane jako te najlepsze. Usługi fotograficzne powinny cechować się bogatą ofertą i specjalistycznym sprzętem. Takimi atutami pochwalić może się firma Afg-Agencja Foto-Grafika. Portfolio przedsiębiorstwa jest dowodem na zadowolenie i zaufanie Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z usługi.

Fotografowie działalności, to nie tylko pracownicy, którzy dołączyli do firmy w poszukiwaniu zawodu. To ludzie z pasją, dla których dbałość o każdy szczegół fotografii jest istotny do zaspokojenia wewnętrznego szczęścia.

W ramach oferty firma realizuje takie usługi jak:
- zdjęcia ślubne,
- fotografie plenerowe,
- fotografie okolicznościowe,
- sesje ciążowe,
- retusz starych zdjęć,
- tworzenie albumów ze zdjęciami,
- zdjęcia produktowe.

Co więcej, współpracując z przedsiębiorstwem, bezproblemowo mają Państwo możliwość wykonania zdjęć reklamowych, zdjęć do paszportu i innych dokumentów, a także odbitek.

To, co sprawia, że firma Andrzeja Busza cały czas zyskuje nowych klientów, to łatwy kontakt, rzetelne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także działanie jako fotograf mobilny. Całokształt usług jest liczony według indywidualnego cennika, gwarantując Klientowi korzystną dla niego ofertę.

Aby zdjęcia były realizowane w pełni profesjonalnie, firma posiada najnowszej technologii aparaty fotograficzne i sprzęt do obróbki i retuszu zdjęć.

Dodatkową, nieustannie wzbogacającą się ofertę, możecie Państwo poznać, kontaktując się z przedsiębiorstwem Afg-Agencja Foto-Grafika z Tarnobrzegu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń